Tort komunijny

Pokaż opis
Klasyczny tort komunijny z dekoracją. Doskonały dodatek do przyjęcia po uroczystej I Komunii Świętej, który z pewnością wszystkim zasmakuje! Możesz zamówić nasz pyszny tort komunijny z dostawą na dowolny adres w Polsce, także prosto do wybranego lokalu. Nasza lokalna cukiernia zadba o każdy szczegół, w tym dedykację oraz indywidualny smak biszkoptu i przełożenia.

Składając zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.
Wybierz smak: truskawka, malina, brzoskwinia, wiśnia, cytryna, czekolada, orzech, kawa, śmietanka.
W instrukcjach specjalnych wpisz również jakie imię ma znaleźć się na torcie. W przypadku braku takiej informacji cukiernicy wykonają tort z napisem "Pierwsza Komunia Święta".

*Wypiek na zdjęciu jest poglądowy. Preferencje dotyczące wykończenia tortu, możesz wpisać w instrukcjach specjalnych. Nasi cukiernicy zrobią co w ich mocy, aby wykonać go według Twojej wizji.
W przypadku braku takiej możliwości tort zostanie wykonany w formie podstawowej

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.

Torty komunijne to wyjątkowe wypieki, które mają nie tylko doskonale smakować, ale przede wszystkim pięknie się prezentować. Dzień I Komunii Świętej jest w rodzinie bardzo ważny i celebrowany, dlatego też oprawa musi być adekwatna do jego powagi. Zamawiając nasz Tort Komunijny możesz wybrać adres dostawy – domowy lub prosto do lokalu w którym organizujesz spotkanie po uroczystości. Dodatkowo masz pewność, że tort dotrze do Ciebie z najbliższej lokalnej cukierni. To oznacza nie tylko pyszny smak, ale także świeżość.

Jeśli szukasz dodatkowo innych wypieków na przyjęcie z okazji I Komunii Świętej, sprawdź nasze inne ciasta. Znajdziesz wśród nich pyszne serniki, rolady oraz muffiny, które mogą mieć indywidualną dekorację specjalnie na tę wyjątkową okazję. W naszej ofercie znajdziesz też pyszne torty dla dzieci – zarówno te z owocami, jak i czekoladowe. Pyszne wypieki to podstawa, bez której nie może się odbyć żadne spotkanie rodzinne, zwłaszcza tak ważne.

Oprócz Tortu na I Komunię możesz zamówić także piękne kwiaty, które będą ozdobą na uroczystym stole. Świetnie sprawdzą się białe kwiaty, które wpasują się w symbolikę I Komunii i jednocześnie będą świetnie dopasowane do zamówionego wypieku. Nie warto jest spędzić tak ważnego dnia w kuchni – wypieki oraz kwiaty najlepiej jest zamówić online, a te cenne zaoszczędzone chwile spędzić ze swoją pociechą.

Wybierz rozmiar:
Mały 263.90 zł
2kg/12os.
Średni 326.90 zł
2,5kg/16os.
Duży 389.90 zł
3kg/20os.
Dołącz coś więcej:
2.99 zł
9.99 zł
9.99 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.99 zł
9.99 zł

Razem:

326.90 zł