Tort komunijny klasyczny

Pokaż opis
Tort okrągły klasyczny z piękną komunijną dekoracją z masy cukrowej.

Przy składaniu zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle sugestii cukiernika.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Pierwsza komunia święta to wydarzenie, które zdarzyć się może tylko jeden raz w życiu. Warto skupić się wtedy na duchowych przeżyciach związanych z tą niezwykłą chwilą. Skup się na tym co ważne, a my skupimy się na wykonaniu dla Was przepięknego tortu, który będzie dumnie ozdabiał to święto. Takie dzieło sztuki na pewno zachwyci wszystkich gościu zgromadzonych w tym niezwykłym dniu. Nasza cukiernia wykonuje nie tylko torty urodzinowe, ale również torty na każdą okazję - zobacz pozostałe torty z kategorii torty artystyczne. Posiadamy w swojej ofercie opcję "tort z dostawą ", przy natłoku obowiązków takie rozwiązanie jest najwygodniejsze.

Gości nie tylko zachwyci wygląd tortu, ale również smak, który możesz dowolnie skomponować! Do wyboru masz: biszkopt jasny lub ciemny, przełożenie w formie śmietany o smaku truskawkowym, wiśniowym, brzoskwiniowym, czekoladowym, malinowo-jagodowym, kawowym, migdałowym, tiramisu i orzechowym, jeżeli śmietana nie jest odpowiednia, masz jeszcze do wyboru krem o smaku cytrynowym, czarnej porzeczki, orzechowy, czekoladowy, tiramisu, węgierskim oraz kawowym.

Zamów swojej pociesze tort z dowozem od naszej cukierni online .

Sprawdź, co jeszcze zainteresuje Cię w kategorii torty dla dzieci.
Wybierz rozmiar:
Mały 314.90 zł
2kg/12os.
Średni 395.90 zł
2,5kg/16os.
Duży 472.90 zł
3kg/20os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

395.90 zł