Tort komunijny Księga

Pokaż opis
Klasyczny tort komunijny "Księga" z piękną komunijną dekoracją oraz napisem.

Przy składaniu zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle sugestii cukiernika.

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Sezon komunijny zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo rozpoczną się pilne przygotowania do tego szczególnego święta. Wszystko musi być jak należy. Wyjątkowe wydarzenie wymaga szczególnie pięknej oprawy. Ceremonię znakomicie uświetni znany wszystkim tort komunijny Księga. Klasyczny tort na bazie bitej śmietany , pięknie udekorowany hostią oraz innymi dodatkami. Torty komunijne to niezwykle ważny element każdego przyjęcia.

Warto zadbać, aby ten wyjątkowy dzień był niezapomniany. Zdobiony z mistrzowską precyzją tort z dostawą do domu idealnie pasuje do tego dnia.

Wiele osób nie wyobraża sobie przyjęcia komunijnego bez tortu Księgi. Nic dziwnego, ten klasyczny wypiek genialnie wpisuje się w podniosły charakter chwili. Propozycja z pewnością doskonale pasuje do uroczystości. Komunijny tort z dowozem na czas pozwoli przygotować przyjęcie ze stoickim spokojem. Wielkość tortu zależy od Państwa preferencji. Tort Księga niewątpliwie sprawdzi się zarówno pod względem wizualnym, jak i smakowym. Polecamy także zamówić do kompletu piękny bukiet kwiatów.
Dołącz coś więcej:
2.90 zł
9.90 zł
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.90 zł
9.90 zł

Razem:

255.90 zł