Tort komunijny Księga

Pokaż opis
Klasyczny tort komunijny "Księga" z piękną komunijną dekoracją oraz napisem. 

Składając zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.
Wybierz smak: truskawka, malina, brzoskwinia, wiśnia, cytryna, czekolada, orzech, kawa, śmietanka.
W instrukcjach specjalnych wpisz również jakie imię ma znaleźć się na torcie. W przypadku braku takiej informacji cukiernicy wykonają tort z napisem "Pierwsza Komunia Święta". Jeśli nie podasz koloru tabliczki to wykonamy ją w kolorze białym.

*Wypiek na zdjęciu jest poglądowy. Preferencje dotyczące wykończenia tortu, możesz wpisać w instrukcjach specjalnych. Nasi cukiernicy zrobią co w ich mocy, aby wykonać go według Twojej wizji.
W przypadku braku takiej możliwości tort zostanie wykonany w formie podstawowej

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Sezon komunijny zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo rozpoczną się pilne przygotowania do tego szczególnego święta. Wszystko musi być jak należy. Wyjątkowe wydarzenie wymaga szczególnie pięknej oprawy. Ceremonię znakomicie uświetni znany wszystkim tort komunijny Księga. Klasyczny tort na bazie bitej śmietany , pięknie udekorowany hostią oraz innymi dodatkami. Torty komunijne to niezwykle ważny element każdego przyjęcia.

Warto zadbać, aby ten wyjątkowy dzień był niezapomniany. Zdobiony z mistrzowską precyzją tort z dostawą do domu idealnie pasuje do tego dnia.

Wiele osób nie wyobraża sobie przyjęcia komunijnego bez tortu Księgi. Nic dziwnego, ten klasyczny wypiek genialnie wpisuje się w podniosły charakter chwili. Propozycja z pewnością doskonale pasuje do uroczystości. Komunijny tort z dowozem na czas pozwoli przygotować przyjęcie ze stoickim spokojem. Wielkość tortu zależy od Państwa preferencji. Tort Księga niewątpliwie sprawdzi się zarówno pod względem wizualnym, jak i smakowym. Polecamy także zamówić do kompletu piękny bukiet kwiatów.
Wybierz rozmiar:
Mały 293.90 zł
2kg/12os.
Średni 350.90 zł
2,5kg/16os.
Duży 409.90 zł
3kg/20os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

350.90 zł