Tort krasnoludki

Pokaż opis
Tort w masie cukrowej z figurkami krasnoludków z Królewny Śnieżki.

Przy składaniu zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle sugestii cukiernika.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Jeśli szukasz wyjątkowego, słodkiego upominku na równie wyjątkową okazję - mamy coś dla Ciebie. Nasze torty urodzinowe to nie tylko wysoka jakość produktu, smak i estetyka, ale również nietuzinkowe pomysły. Przedstawiamy tort z siedmioma krasnoludkami, który zachwyci każdą królewnę.

Tort w kształcie prostokąta ozdobiony jest siedmioma precyzyjnie wykonanymi postaciami krasnoludków z masy cukrowej. Środek możesz dobrać indywidualne do swoich preferencji - biszkopt jasny lub ciemny, a także smak przełożenia. Nasze torty produkujemy w trzech rozmiarach - mały na 12 osób, średni na 16 oraz duży na 20 osób. Istnieje możliwość dołączenia smacznego napisu, karteczki lub bileciku, a także odpowiedniej ilości świeczek.

Atutem naszej firmy jest to, że oferujemy każdy tort z dostawą pod same drzwi. Możesz podać swój adres i sam wręczyć go bliskiej osobie lub zrobić jej niespodziankę, a kurier wręczy jej słodki upominek do rąk własnych. Tort z dowozem, zamówiony przez naszą platformę internetową, to doskonała niespodzianka, a jednocześnie gwarancja smaku i jakości. Tort zostanie dostarczony do Ciebie przez naszą cukiernię online.

Sprawdź, co jeszcze zainteresuje Cię w kategorii torty urodzinowe.
Dołącz coś więcej:
2.90 zł
9.90 zł
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.90 zł
9.90 zł

Razem:

389.90 zł