Tort Krecik

Pokaż opis
Tort w masie cukrowej w kształcie sympatycznego krecika.

Przy składaniu zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle sugestii cukiernika.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Tort Krecik bez wątpienia spodoba się wszystkim maluchom, a być może nawet starszym miłośnikom tego kultowego bohatera czeskiej bajki. Krecik będzie znakomitym gościem na urodzinach. Na pewno będzie stanowił wspaniałą niespodziankę.

Tak pomysłowe torty urodzinowe coraz częściej wypierają klasyczne, czasem raczej nudne rozwiązania. Można dobrać jak najlepszy wzór, motyw, który będzie zgodny z pasjami czy zainteresowaniami obdarowywanego. Czy będzie to Krecik, czy samochód wyścigowy - zniewalający efekt i pozytywne zaskoczenie gwarantowane. Tort dotrze do obdarowanej osoby od naszej cukierni online .

Rodzaj biszkoptu oraz smak kremu można dopasować do swoich preferencji. Dzięki temu każdy otrzyma rozwiązanie dokładnie pokrywające się z jego upodobaniami. Można zamówić także tort z dowozem do domu lub też tort z dostawą do praktycznie każdego miejsca - niezależnie czy będzie to miejsce pracy, czy przedszkole. Do wyboru jest wiele smaków kremu, takich jak truskawkowy, migdałowy, orzechowy i mnóstwo innych. Można je swobodnie ze sobą zestawiać w praktycznie każdej ilości.
Wybierz rozmiar:
Mały 314.90 zł
2kg/12os.
Średni 395.90 zł
2,5kg/16os.
Duży 472.90 zł
3kg/20os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

395.90 zł