Tort królewski

Pokaż opis
Ciemny, kakaowy biszkopt przełożony lekkim musem z białej czekolady lub śmietany wykończony białą glazurą.

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Tort Królewski z musem z białej czekolady lub bitej śmietany to idealna propozycja dla wszystkich osób, które cenią sobie torty tradycyjne . Jego wykwintny smak jest bowiem w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zamawiając ten tort z dostawą możemy mieć pewność, że na naszym stole znajdzie się doskonałej jakości ciemny biszkopt przełożony musem z białej czekolady lub bitą śmietaną o smaku tejże czekolady. Tort ten nie tylko doskonale smakuje, ale również prezentuje się niezwykle efektownie i elegancko. Wszystko to dzięki wykończeniu białą glazurą, która sprawia, że całość wygląda spójnie i apetycznie.

Zamawiając królewski tort z dostawą nasi klienci mogą mieć pewność, że wybierają najwyższej jakości składniki oraz maksymalną świeżość. Właśnie dlatego smak naszego tortu nigdy nie zawodzi a spędzone przy nim chwile to prawdziwa uczta dla podniebienia.

Warto również dodać, że ten niezwykle elegancki i smakowity tort królewski mogą Państwo nabyć u nas w bardzo dobrej, atrakcyjnej cenie co jest dodatkowym atutem.
Dołącz coś więcej:
2.90 zł
9.90 zł
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.90 zł
9.90 zł

Razem:

109.90 zł