Tort królewski

Pokaż opis
Ciemny, kakaowy biszkopt przełożony lekkim musem z białej czekolady lub śmietany wykończony białą glazurą lub bitą śmietaną.

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Tort Królewski z musem z białej czekolady lub bitej śmietany to idealna propozycja dla wszystkich osób, które cenią sobie torty tradycyjne . Jego wykwintny smak jest bowiem w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zamawiając ten tort z dostawą możemy mieć pewność, że na naszym stole znajdzie się doskonałej jakości ciemny biszkopt przełożony musem z białej czekolady lub bitą śmietaną o smaku tejże czekolady. Tort ten nie tylko doskonale smakuje, ale również prezentuje się niezwykle efektownie i elegancko. Wszystko to dzięki wykończeniu białą glazurą, która sprawia, że całość wygląda spójnie i apetycznie.

Zamawiając królewski tort z dostawą nasi klienci mogą mieć pewność, że wybierają najwyższej jakości składniki oraz maksymalną świeżość. Właśnie dlatego smak naszego tortu nigdy nie zawodzi a spędzone przy nim chwile to prawdziwa uczta dla podniebienia.

Warto również dodać, że ten niezwykle elegancki i smakowity tort królewski mogą Państwo nabyć u nas w bardzo dobrej, atrakcyjnej cenie co jest dodatkowym atutem.
Wybierz rozmiar:
Mały 122.90 zł
1kg/8os.
Średni 178.90 zł
1,5kg/12os.
Duży 235.90 zł
2kg/16os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

178.90 zł