Tort I Love You

Pokaż opis
Chcesz wręczyć komuś kogo kochasz coś wyjatkowego? Nic prostszego! Wystarczy, że zamówisz nasz pyszny Tort I Love You. To wypiek w kształcie serca, który rozgrzeje każdy dzień dzięki pysznemu połączeniu smaków. Kakaowy spód, jasny biszkopt oraz delikatny wiśniowy krem łączą się w doskonałą całość, polaną szklistą czerwoną glazurą.

Napis "I LOVE YOU" jest integralną częścią tortu. Można go zmienić dokupując napis własnego autorstwa. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Dobrze wiemy, jak ważne jest sprawianie przyjemności bliskim. Dlatego na specjalne okazje przygotowujemy dla Was wyjątkowe wypieki! Na Walentynki możecie zamówić nasz pyszny Tort Czerwone Serce, który jest pysznym dowodem miłości do drugiej osoby. Możesz go zamówić jako niespodziankę, którą dostarczy kurier naszej lokalnej cukierni o wybranej przez Ciebie porze. Odbiorca może mieszkać w tym samym mieście lub na drugim końcu Polski – realizujemy zamówienia w całym kraju!

Okazywanie sobie uczuć jest niezwykle ważne, jednak czasami zapominamy o tym na co dzień, w natłoku przeróżnych obowiązków. Dlatego Walentynki to świetna okazja, aby dopieścić swoją drugą połówkę i sprawić jej radość gorącymi życzeniami i pięknym prezentem. Tort walentynkowy jest doskonałym pomysłem, ale jeśli chcesz wybrać inny wypiek, możemy polecić zarówno nasze torty tradycyjne, jak i artystyczne. Do nich możesz dobrać bukiet kwiatów i kartkę z życzeniami – dzięki temu podarunek będzie kompletny i z pewnością zrobi na obdarowanej osobie ogromne wrażenie!
Wybierz rozmiar:
Mały 209.90 zł
1,5kg/8os.
Średni 277.90 zł
2kg/12os.
Duży 343.90 zł
2,5kg/16os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

277.90 zł