Tort migdałowy

Pokaż opis
Delikatny w smaku jasny biszkopt przełożony śmietaną o smaku migdałowym i udekorowany płatkami migdałowymi.

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Co to za urodziny bez tortu? Nie pozwól na to, by na Twojej imprezie zabrakło niezbędnego elementu, jakim jest wspaniały, pyszny i delikatny tort. Nie szkodzi, że nie masz czasu lub doświadczenia w wypiekaniu słodkości. Zostaw to zadanie zawodowcom - naszym cukierniom online. Torty urodzinowe to nasza specjalność. Oferujemy wypieki tradycyjne i bardzo nowoczesne. Proponujemy szeroką gamę smaków, począwszy od lekkich i orzeźwiających owocowych, które uwielbiają najmłodsi, a skończywszy na czekoladowych i kawowych preferowanych przez dorosłych.

Nasza oferta nie ogranicza się do wypieku tortów. Potrafimy również zaskoczyć naszych klientów pysznymi pączkami , tartami, muffinkami oraz innymi ciastami i ciasteczkami.
Tort z dostawą to sposób na uświetnienie każdej uroczystości. Wybierzcie Państwo rodzaj i smak wypieku, a my dostarczymy go we wskazane miejsce, w odpowiednim czasie, na terenie całego kraju.

Organizacja wesela, chrzcin, urodzin to masa obowiązków - zamawiając tort z dowozem możecie Państwo być spokojni o jego punktualną dostawę. To nowoczesny i wygodny pomysł na uroczystość rodzinną, jubileusz firmy, przyjęcie niespodziankę i wiele, wiele innych imprez.

Wybierz rozmiar:
Mały 103.90 zł
1kg/8os.
Średni 149.90 zł
1,5kg/12os.
Duży 196.90 zł
2kg/16os.
Dołącz coś więcej:
2.99 zł
9.99 zł
9.99 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.99 zł
9.99 zł

Razem:

149.90 zł