Tort Myszka Miki

Pokaż opis
Tort w masie cukrowej w kształcie lubianej Myszki Miki.

Przy składaniu zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle sugestii cukiernika.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Niezwykle sympatyczny tort urodzinowy Myszka Miki będzie się pięknie prezentował na każdym przyjęciu. Myszka Miki to postać kultowa, którą pokochały miliony dzieci na całym świecie. Jest lubiany przez tych najmłodszych, ale również starszych, którzy pamiętają ją z wieczorynek z dzieciństwa. Nic więc dziwnego w tym, że taki właśnie tort będzie doskonałym rozwiązaniem na każde przyjęcie urodzinowe. Wygląda bardzo efektownie, gustownie, został wykonany z największą starannością przez naszą cukiernię online.

Wyraziste kolory, dbałość o każdy detal - to wszystko wpływa na wysoce zadowalający efekt końcowy. Takie właśnie torty urodzinowe jak ten sprawiają, że wszystkie przyjęcia nabierają wspaniałego charakteru.

Tak ciekawe opcje, jak tort z dowozem do domu czy tort z dostawą do przedszkola znacznie ułatwiają zorganizowanie nawet większego przyjęcia. Pozwalają przede wszystkim na zaoszczędzenie cennego czasu, ale także zapewniają bezpieczny transport na wybrane miejsce. Do wyboru jest wiele rodzajów kremów i biszkoptu, dzięki czemu każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.
Wybierz rozmiar:
Mały 388.90 zł
2kg/12os.
Średni 482.90 zł
2,5kg/16os.
Duży 577.90 zł
3kg/20os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

482.90 zł