Tort na Halloween

Pokaż opis
Straszliwy tort idealny na zbliżające się Halloween! Większość z nas obchodzi Święto Zmarłych 1 listopada, kiedy udajemy się na polskie cmentarze, aby wspominać swoich zmarłych bliskich. Jednak dzień wcześniej możemy zainspirować się amerykańskim dniem duchów i strachów, który ma wiele wspólnego z tradycyjnymi polskimi dziadami. Pogoda za oknem sprzyja dobrej zabawie w gronie znajomych i przyjaciół, kiedy można obejrzeć razem film, lub poczęstować się pysznym kawałkiem tortu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Tort ze strrrasznymi duchami i pająkiem przyczajonym na sieci z masy cukrowej spodoba się zarówno dzieciom i nastolatkom, jak i dorosłym. Tym bardziej, że skrywa pyszne wnętrze z dowolnie wybranym przez Ciebie smakiem!
Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle sugestii cukiernika.

Tort na Halloween to tort z masy cukrowej, dzięki której można utworzyć dowolną, wymarzoną dekorację. To doskonały tort dla dzieci, które uwielbiają halloweenowe "cukierek albo psikus!". Możesz zamówić taki tort z dostawą pod dowolny adres w Polsce - wysyłamy halloweenowe torty w Warszawie i nie tylko!
Dołącz coś więcej:
2.90 zł
9.90 zł
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.90 zł
9.90 zł

Razem:

195.90 zł