Tort na osiemnastkę

Pokaż opis
Tort w masie cukrowej prostokątny z elegancką czarno-białą dekoracją, delikatnymi kwiatkami oraz dużą 18stką.

Składając zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.
Wybierz smak: truskawka, malina, brzoskwinia, wiśnia, cytryna, czekolada, orzech, kawa, śmietanka.

*Wypiek na zdjęciu jest poglądowy. Preferencje dotyczące wykończenia tortu, możesz wpisać w instrukcjach specjalnych. Nasi cukiernicy zrobią co w ich mocy, aby wykonać go według Twojej wizji.
W przypadku braku takiej możliwości tort zostanie wykonany w formie podstawowej

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Impreza z okazji wkroczenia młodego człowieka w dorosłość nie może odbyć się bez urodzinowego tortu. Prosty, stylowy wypiek z masą cukrową ozdobiony liczbą osiemnaście oraz delikatnymi kwiatkami. Idealny dla młodego, poważnego człowieka, który nie jest już przecież dzieckiem. Nieskomplikowana forma, bez zbędnych dodatków. Pokryty gładką polewą, precyzyjnie zdobiony, zachowany w klasycznej, stonowanej kolorystyce.

Mimo iż wygląda niepozornie, w środku kryje niezwykle smakowitą niespodziankę. Pyszne torty urodzinowe na osiemnastkę z pewnością przypadną do gustu zarówno solenizantowi, jak i jego gościom. Nieprzesadzony, a co najważniejsze niedziecinny wypiek udoskonali to ważne wydarzenie.

Tort z dostawą do domu to idealne rozwiązanie, gdy chcemy zrobić niespodziankę naszemu solenizantowi. Nie ulega wątpliwości, że tort z dowozem od cukierni online to idealne rozwiązanie, gdy przygotowuje się tak ważne wydarzenie, jakim przyjęcie z okazji osiemnastych urodzin. Dostępny w różnych rozmiarach do wyboru, w zależności od preferencji klienta.

Sprawdź, co jeszcze zainteresuje Cię w kategorii torty urodzinowe.
Wybierz rozmiar:
Mały 314.90 zł
2kg/12os.
Średni 395.90 zł
2,5kg/16os.
Duży 472.90 zł
3kg/20os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

395.90 zł