Tort na osiemnastkę

Pokaż opis
Tort w masie cukrowej prostokątny z elegancką czarno-białą dekoracją, delikatnymi kwiatkami oraz dużą 18stką.

Przy składaniu zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle sugestii cukiernika.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Impreza z okazji wkroczenia młodego człowieka w dorosłość nie może odbyć się bez urodzinowego tortu. Prosty, stylowy wypiek z masą cukrową ozdobiony liczbą osiemnaście oraz delikatnymi kwiatkami. Idealny dla młodego, poważnego człowieka, który nie jest już przecież dzieckiem. Nieskomplikowana forma, bez zbędnych dodatków. Pokryty gładką polewą, precyzyjnie zdobiony, zachowany w klasycznej, stonowanej kolorystyce.

Mimo iż wygląda niepozornie, w środku kryje niezwykle smakowitą niespodziankę. Pyszne torty urodzinowe na osiemnastkę z pewnością przypadną do gustu zarówno solenizantowi, jak i jego gościom. Nieprzesadzony, a co najważniejsze niedziecinny wypiek udoskonali to ważne wydarzenie.

Tort z dostawą do domu to idealne rozwiązanie, gdy chcemy zrobić niespodziankę naszemu solenizantowi. Nie ulega wątpliwości, że tort z dowozem od cukierni online to idealne rozwiązanie, gdy przygotowuje się tak ważne wydarzenie, jakim przyjęcie z okazji osiemnastych urodzin. Dostępny w różnych rozmiarach do wyboru, w zależności od preferencji klienta.

Sprawdź, co jeszcze zainteresuje Cię w kategorii torty urodzinowe.
Dołącz coś więcej:
2.90 zł
9.90 zł
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.90 zł
9.90 zł

Razem:

209.90 zł