Tort na pięćdziesiątkę

Pokaż opis
Tort w masie cukrowej prostokątny z elegancką czarno-białą dekoracją, geometrycznymi wzorami oraz liczbą 50.

Składając zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.
Wybierz smak: truskawka, malina, brzoskwinia, wiśnia, cytryna, czekolada, orzech, kawa, śmietanka.

*Wypiek na zdjęciu jest poglądowy. Preferencje dotyczące wykończenia tortu, możesz wpisać w instrukcjach specjalnych. Nasi cukiernicy zrobią co w ich mocy, aby wykonać go według Twojej wizji.
W przypadku braku takiej możliwości tort zostanie wykonany w formie podstawowej

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Pyszny tort to jeden z podstawowych elementów każdego przyjęcia urodzinowego. Większość z nas nie wyobraża sobie, że mogłoby go zabraknąć w tym wyjątkowym dniu.

Szczególną okazją są pięćdziesiąte urodziny, które powinno się uczcić w szczególny sposób. Solidny tort z dostawą do domu doskonale sprawdzi się na takiej imprezce. Masa cukrowa , geometryczne wzory, prosta, a zarazem stylowa forma, eleganckie dwukolorowe zdobienia to atuty tego tortu.

Magia zaczyna się po przekrojeniu tortu, który kryje w środku niesamowite pyszności. Piękny, nowoczesny wypiek z pewnością zrobi dobre wrażenie zarówno estetyczne, jak i smakowe. Kreatywne torty urodzinowe są bez dwóch zdań małymi dziełami sztuki cukierniczej. Obejrzyj inne torty w masie cukrowej dostarczane przez nasze cukiernie online!

Precyzyjnie wykonane zdobienia oraz niepowtarzalny smak niewątpliwie zachwycą zarówno gości, jak i jubilata. Wspaniały tort z dowozem do domu to bardzo dogodna i bezproblemowa opcja. Planujesz przyjęcie- niespodziankę? Nie ma sprawy. Niezależnie od formy przyjęcia, wystarczy zamówić odpowiedni tort i sprawimy najpiękniejszy prezent bliskiej osobie.

Sprawdź, co jeszcze zainteresuje Cię w kategorii torty urodzinowe.
Wybierz rozmiar:
Mały 314.90 zł
2kg/12os.
Średni 395.90 zł
2,5kg/16os.
Duży 472.90 zł
3kg/20os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

395.90 zł