Tort na pięćdziesiątkę

Pokaż opis
Tort w masie cukrowej prostokątny z elegancką czarno-białą dekoracją, geometrycznymi wzorami oraz liczbą 50.

Przy składaniu zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle sugestii cukiernika.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Pyszny tort to jeden z podstawowych elementów każdego przyjęcia urodzinowego. Większość z nas nie wyobraża sobie, że mogłoby go zabraknąć w tym wyjątkowym dniu.

Szczególną okazją są pięćdziesiąte urodziny, które powinno się uczcić w szczególny sposób. Solidny tort z dostawą do domu doskonale sprawdzi się na takiej imprezce. Masa cukrowa , geometryczne wzory, prosta, a zarazem stylowa forma, eleganckie dwukolorowe zdobienia to atuty tego tortu.

Magia zaczyna się po przekrojeniu tortu, który kryje w środku niesamowite pyszności. Piękny, nowoczesny wypiek z pewnością zrobi dobre wrażenie zarówno estetyczne, jak i smakowe. Kreatywne torty urodzinowe są bez dwóch zdań małymi dziełami sztuki cukierniczej. Obejrzyj inne torty w masie cukrowej dostarczane przez nasze cukiernie online!

Precyzyjnie wykonane zdobienia oraz niepowtarzalny smak niewątpliwie zachwycą zarówno gości, jak i jubilata. Wspaniały tort z dowozem do domu to bardzo dogodna i bezproblemowa opcja. Planujesz przyjęcie- niespodziankę? Nie ma sprawy. Niezależnie od formy przyjęcia, wystarczy zamówić odpowiedni tort i sprawimy najpiękniejszy prezent bliskiej osobie.

Sprawdź, co jeszcze zainteresuje Cię w kategorii torty urodzinowe.
Dołącz coś więcej:
2.90 zł
9.90 zł
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.90 zł
9.90 zł

Razem:

209.90 zł