Tort na wieczór panieński

Pokaż opis
Tort na wieczór panieński, wykończony masa cukrową i zabawną dekoracją. Zamów dla przyjaciółki i zobacz jej minę, gdy ujrzy tort z bielizną i kajdankami! Idealny tort na wieczór panieński dla Ciebie i Twoich znajomych.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Zabawny tort z bielizną i kajdankami z masy cukrowej – doskonały na wieczór panieński! Zaszalejcie z koleżankami w ten niezwykły wieczór przed ślubem i zamówcie idealny tort dla przyszłej panny młodej. Pyszny tort, wykonany z dbałością o wszystkie szczegóły, z pewnością wszystkich ucieszy.

Wybierz smak przełożenia oraz rozmiar tortu – dzięki temu wypiek będzie doskonale dopasowany do obdarowywanej osoby. Nie pozwól, aby wieczór panieński był nudny! Tort możesz zamówić z dostawą na terenie całego kraju, pod wskazany adres.

Wieczór panieński to okazja żeby nieco zaszaleć – drogie kluby i seksowne gadżety to domena właśnie tej imprezy. Jeśli szukasz innych wypieków, możesz sprawdzić też nasze pozostałe kategorie, np. torty tradycyjne lub torty czekoladowe.
Wybierz rozmiar:
Mały 314.90 zł
2kg/12os.
Średni 395.90 zł
2,5kg/16os.
Duży 472.90 zł
3kg/20os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

395.90 zł