Tort Niezwyczajny

Pokaż opis
Pyszny tort z oryginalną dekoracją w postaci strużki zastygniętej polewy. Ślinka cieknie na sam widok! Pyszny Tort Niezwyczajny prezentuje się niezwykle oryginalnie, często wykonywany jest przez popularne blogerki kulinarne oraz mistrzów cukiernictwa na całym świecie. Najczęściej jest to lekki tort z masą owocową, dzięki czemu jest niezwykle delikatny i doskonały zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.

Tort Niezwyczajny to świetny pomysł na prezent urodzinowy dla obu płci. Jego nietuzinkowa dekoracja jest zaskakująca, ale też nie dominuje w smaku – dzięki temu najważniejsze jest wnętrze tego niezwykłego tortu. Lekki biszkopt z bitą śmietaną pokocha każdy, dlatego jest to strzał w dziesiątkę jeśli nie znasz dokładnie gustu obdarowywanej osoby lub zaproszonych gości.

Oprócz tortów urodzinowych mamy też w ofercie wiele innych pysznych wypieków. Znajdziecie wśród nich torty na Walentynki, czy też prezent na Dzień Ojca. Torty tradycyjne mogą stanowić prezent na każdą okazję, jednak jeśli szukasz czegoś bardziej dopasowanego do obdarowywanej osoby, wybierz tort artystyczny z masy cukrowej. Nasze cukiernie potrafią wykonać prawdziwe cuda rzeźbiarskie – plastyczna masa cukrowa może zamienić zwyczajny tort z samochód, torebkę, a nawet hamburgera! Sprawdź, jakie jeszcze pyszne wypieki możesz zamówić na naszej stronie.

Jeśli zamawiane wypieki są prezentem, warto dobrać odpowiednie dodatki. Większość osób wybiera napis na torcie oraz bilecik, jednak my proponujemy także kartki z życzeniami, świeczki, a nawet kosze owoców czy kwiaty z dostawą. Dzięki temu możesz naprawdę rozpieścić ważne dla Ciebie osoby, bez względu na to jak daleko od nich mieszkasz!
Wybierz rozmiar:
Mały 178.90 zł
1,5kg/12os.
Średni 235.90 zł
2kg/16os.
Duży 290.90 zł
2,5kg/20os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

235.90 zł