Tort Panda

Pokaż opis
Tort w kształcie pandy to idealny pomysł na urodzinowy tort dla fana tego słodkiego zwierzaka. Ciemny, kakaowy biszkopt, który stanowi bazę tego wypieku został przełożony klasycznym śmietankowym kremem. Całość wieńczą przesłodkie uszy i mordka pandy wykonane z czekolady lub masy cukrowej.
Ten słodki wypiek zachwyci nie tylko dzieci, ale również dorosłych.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.

Tort panda


Tort w kształcie pandy to wspaniały pomysł na urodzinowy tort dla miłośników tych uroczych zwierząt. Cały wypiek został wykonany z ciemnego, kakaowego biszkoptu, który został delikatnie nasączony, aby zachować swoją wilgotność. Biszkopt został następnie przełożony klasycznym śmietankowym kremem, który nadaje mu gładką i kremową konsystencję.
Całość wypieku została udekorowana z przesłodkimi uszami i mordką pandy, które wykonane są z czekolady lub masy cukrowej. Uszy i mordka są nie tylko słodkie, ale również pięknie wykonane, aby
Ten słodki wypiek na pewno zostawi piękne wspomnienia i uśmiech na twarzach wszystkich gości, którzy będą miały okazję go spróbować.
Dołącz coś więcej:
2.99 zł
9.99 zł
9.99 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.99 zł
9.99 zł

Razem:

225.90 zł