Tort Panda

Pokaż opis
Tort w kształcie pandy to idealny pomysł na urodzinowy tort dla fana tego słodkiego zwierzaka. Ciemny, kakaowy biszkopt, który stanowi bazę tego wypieku został przełożony klasycznym śmietankowym kremem. Całość wieńczą przesłodkie uszy i mordka pandy wykonane z czekolady lub masy cukrowej.
Ten słodki wypiek zachwyci nie tylko dzieci, ale również dorosłych.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu dotyczy to wysokości , która zależna jest od wybranego rozmiaru produktu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.

Tort panda


Tort w kształcie pandy to wspaniały pomysł na urodzinowy tort dla miłośników tych uroczych zwierząt. Cały wypiek został wykonany z ciemnego, kakaowego biszkoptu, który został delikatnie nasączony, aby zachować swoją wilgotność. Biszkopt został następnie przełożony klasycznym śmietankowym kremem, który nadaje mu gładką i kremową konsystencję.
Całość wypieku została udekorowana z przesłodkimi uszami i mordką pandy, które wykonane są z czekolady lub masy cukrowej. Uszy i mordka są nie tylko słodkie, ale również pięknie wykonane, aby
Ten słodki wypiek na pewno zostawi piękne wspomnienia i uśmiech na twarzach wszystkich gości, którzy będą miały okazję go spróbować.
Wybierz rozmiar:
Mały 321.90 zł
2kg/10os.
Średni 394.90 zł
2,5kg/12os.
Duży 472.90 zł
3kg/15os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

394.90 zł