Tort piernikowy

Pokaż opis
Zimowy bestseller, którego nie może zabraknąć także w Twoim domu! Klasyczny piernik: aromatyczny i lekko wilgotny, przełożony kwaskowatą marmoladą. Całość przykrywa pyszna czekolada z świątecznym wzorem.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Zimowy torty piernikowy to idealny wypiek na Święta. Boże Narodzenie to okazja do zajadania się tradycyjnymi polskimi potrawami, zarówno tymi wytrawnymi, jak i tymi na słodko. Piernik to nieodłączny element każdej polskiej Wigilii – ten korzenny smak jest zwyczajnie niezastąpiony. Zaraz obok takich wypieków jak makowiec, czy sernik jest on naszym ulubionym elementem słodkich świąt.

Jeśli planujesz rodzinną Wigilię, lub chcesz sprawić komuś radość podczas świąt, zamów nasz Zimowy Tort Piernikowy z dostawą pod dowolny adres. Poza tym w ofercie bożonarodzeniowej znajdziesz także makowiec, keks, piernik w kostce, oraz inne torty świąteczne. To prosty sposób na pyszny poczęstunek dla najbliższych. Polecamy też sprawdzić naszą ofertę na świąteczne pierniczki!

Sprawdź, jakie jeszcze wypieki z dostawą mamy dla Was w naszej ofercie. Dostarczamy pod dowolny adres w Polsce, zarówno do domu, jak i do firmy.
Wybierz rozmiar:
Mały 103.90 zł
18cm/1kg/8os.
Średni 179.90 zł
22cm/1,5kg/12os.
Duży 196.90 zł
26cm/2kg/16os.
Dołącz coś więcej:
2.99 zł
9.99 zł
9.99 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.99 zł
9.99 zł

Razem:

179.90 zł