Tort Piernikowy BEZ CUKRU

Pokaż opis
Klasyczne ciasto piernikowe w bezcukrowym wydaniu. Pyszny, aromatyczny piernik na bazie mąki migdałowej, przekładany konfiturą ze śliwki. Całość wykończona została czekoladą z motywem śliwki. Wykonany został przez Mistrzów Cukiernictwa, którzy zadbali o to, aby ciasto nie tylko było bezcukrowe, ale i pyszne!

*produkt zawiera słodziki oraz cukry naturalnie występujące w owocach

Piernik to idealne połączenie kruchej bazy z korzennymi, rozgrzewającymi i aromatycznymi przyprawami. Te, od lat kojarzone są z magicznymi Świętami Bożego Narodzenia, które aż proszą o aromat goździków, cynamonu i anyżu. Z myślą o tym wyjątkowym czasie - Mistrzowie przygotowali fit piernik, który pozbawiony jest cukru. Dzięki ich kreatywnej pracy każdy kawałek ma obniżoną liczbę kalorii, dzięki czemu możesz bez obaw sięgać po dokładkę. Wykorzystane składniki wyróżniają się jakością, a formuła – mimo, że bezcukrowa – zachowuje intensywność i wyjątkowość smaku. Dlatego też nasza propozycja z pewnością podbije serca wszystkich gości, którzy nie wyobrażają sobie Świąt bez tego aromatycznego, korzennego ciasta. Przekonaj się, że nasza wersja jest równie cudowna, co klasyczny piernik – tak, jesteśmy z niego dumni!

Realizujemy bezpieczne dostawy. Torty wypiekane i pakowane są z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa, zasad higieny oraz przestrzegając zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia. Nasi pracownicy posiadają książeczki sanepidowskie, pracownia jest sterylna, pracujemy w jednorazowych maskach i rękawiczkach.

Wypieki doręczane przez wyspecjalizowaną firmę kurierską to świetne rozwiązanie - wystarczy złożyć zamówienie, aby wysłać komuś lub sobie pyszne ciasto. Wypieki przygotowywane są przez cukiernię współpracującą z E-torty, która dba o każdy szczegół realizacji: od bogatego wnętrza, przez najlepsze składniki, aż po dekorację.

Jeśli nie znasz jeszcze naszych nowych produktów wysyłkowych, to mamy dla Ciebie kilka informacji. Podobnie jak wszystkie świeże produkty, powinien być on odpowiednio przechowywany - najlepiej w zacienionym miejscu o temperaturze nie wyższej niż 22°C. Należy pamiętać też o jego dacie przydatności do spożycia - znajdziesz ją w pudełku. Zwyczajowo to 5 dni od daty produkcji/wysyłki.
Wybierz rozmiar:
Wersja de luxe 188.90 zł
18cm/1,2kg/10os.

Razem:

188.90 zł
  • Czas i data doręczenia

    Dla upominków (doręczanych kurierem DHL) data dostawy wybierana na naszej stronie jest datą preferowaną, czyli niegwarantowaną. Przesyłki są wysyłane dzień przed wybranym przez Ciebie terminem, gdyż firmy kurierskie w 97% doręczają przesyłki na następny dzień roboczy. Pomimo naszych starań zdarza się jednak, iż z powodu błędu sortowania w firmie kurierskiej, nieobecności odbiorcy, niewskazania numeru telefonu odbiorcy lub innych zdarzeń losowych przesyłka ma nieznaczne opóźnienie i dociera na kolejny dzień roboczy. Jest to jednak wciąż regulaminowy czas gwarantowanej dostawy. Przy dostawie kurierem DHL określenie konkretnej godziny dostawy nie jest możliwe, ale po wysyłce Twojej paczki otrzymasz od nas link do jej śledzenia.

  • Łączenie produktów

    Celem jak najszybszej dostawy, upominki (doręczane kurierem DHL) doręczane są osobno. Razem doręczane są produkty realizowane przez lokalne cukiernie i kwiaciarnie.

  • Spersonalizowana wiadomość

    Do każdego produktu dołączamy bilecik. Treść podasz w danych dostawy.

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 19.90 zł

Dostawa kurierem