Tort Psi Patrol

Pokaż opis
Tort z nadrukiem z Psiego Patrolu! Wgraj grafikę z bajki, wybierz smak i zamów idealny tort z dostawą do Twojego domu! Taka niespodzianka z pewnością wywoła uśmiech na twarzy Twojego Dziecka!


*Wypiek na zdjęciu jest poglądowy. Preferencje dotyczące wykończenia tortu, możesz wpisać w instrukcjach specjalnych. Nasi cukiernicy zrobią co w ich mocy, aby wykonać go według Twojej wizji. 
W przypadku braku takiej możliwości tort zostanie wykonany w formie podstawowej - nadruk oraz wykończenie z białej bitej śmietany.

Mały fan Psiego Patrolu obchodzi urodziny? Zaskocz go smacznym tortem z wizerunkiem jego ulubionych bohaterów! Torty z nadrukiem to świetny sposób na to by wywołać uśmiech na twarzy obdarowanej tortem osoby. Tort z nadrukiem Psi Patrol to tylko jedna z naszych propozycji, ale możemy przygotować również torty z nadrukami z dowolnej dostarczonej przez Ciebie grafiki. Jeśli więc szykujesz urodzinowe przyjęcie dla malucha lub szukasz prezentu na Dzień Dziecka to tort z wizerunkiem postaci z ulubionej bajki będzie strzałem w dziesiątkę! W końcu torty dla dzieci powinny być kolorowe i bajeczne! Doskonale jednak wiemy, że wygląd to nie wszystko, dlatego w przypadku tortów z nadrukiem, sam możesz zdecydować w jakim będzie smaku. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wypiek będzie dokładnie taki, jaki najbardziej ucieszy odbiorcę.
Wybierz rozmiar:
Mały 143.90 zł
1kg/8os
Średni 193.90 zł
1,5kg/12os
Duży 241.90 zł
2kg/16os.
Dołącz zdjęcie:
Wybierz:
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

193.90 zł