Tort Renifer

Pokaż opis
Znacie Renifera Rudolfa? To jeden z symboli Świąt Bożego Narodzenia! Przygotowaliśmy dla Was pyszny, mocno czekoladowy tort z jego podobizną! Ciemny biszkopt, czekoladowy krem oraz piękna, świąteczna dekoracja! Taki wypiek z pewnością będzie się wspaniale prezentował na świątecznym stole!

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.

Tort w kształcie Renifera powstał z myślą o zimowej atmosferze, Świętach i wszystkich, którzy uwielbiają tą magiczną aurę. Jeśli więc szukasz alternatywy dla klasycznego makowca czy puchatego sernika – postaw na Rudolfa, który wywoła uśmiech na twarzy wszystkich (nie tylko tych najmłodszych!) gości. Oprócz wilgotnego biszkoptu i czekoladowej masy, tort zaskakuje przepiękną i oryginalną dekoracją. Wszystko to zasługa słodkiego poroża i czerwonego, dużego noska, który spogląda ze stołu na wszystkich wielbicieli słodkości. Tak stworzony deser cudownie komponuje się ze świątecznymi daniami i rozpieszcza podniebienie głębokim, czekoladowym smakiem. Dzięki niemu najbliższe Święta będą niezapomniane, wyjątkowe i naprawdę słodkie!
 

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)