Tort sowa

Pokaż opis

Tort w masie cukrowej okrągły z uroczą sową.


Przy składaniu zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle sugestii cukiernika.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Stworzenie ładnego i smacznego tortu na urodziny ukochanej pociechy to nie lada wyzwanie. Powszechnie wiadomo, że dzieci jedzą oczami. Oczywiście serwowany wypiek musi być także smakowity. Uroczy tort z sową łączy te wszystkie cechy i jest wyjątkowy szczególnie dla dzieci. Piękna, idealnie skomponowana kolorystyka tortu przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Tort z dostawą do domu może uświetnić każde przyjęcie.

Niebieski torcik z mądrą sową z masy cukrowej tak naprawdę nadaję się na urodziny zarówno dziewczynki, jak i chłopczyka. Torty urodzinowe są niewątpliwie tworzone z fantazją. Wydarzenia z ich udziałem bez wątpienia będą niezapomniane. Również smak ciasta w środku na długo pozostanie w naszych wspomnieniach.

Pięknie przyozdobiony tort z dowozem szybko może znaleźć się na stole w Twoim domu dzięki naszym cukierniom online . Wygodne opcje dostawy z pewnością pozwolą zorganizować wszystko ze stoickim spokojem. Liczba gości nie stanowi problemu, gdyż tort można zamówić w naprawdę dużej formie. Z pewnością każdy będzie mógł skosztować kawałek smakowitego torciku z sową.
Wybierz rozmiar:
Mały 299.90 zł
2kg/12os.
Średni 376.90 zł
2,5kg/16os.
Duży 449.90 zł
3kg/20os.
Dołącz coś więcej:
2.99 zł
9.99 zł
9.99 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.99 zł
9.99 zł

Razem:

376.90 zł