Tort z nadrukiem Super Tata

Pokaż opis
Idealny prezent dla super Taty na jego święto. Nasz tort to nie tylko słodki przysmak, ale również niepowtarzalna forma wyrażenia miłości i wdzięczności dla Twojego Taty. Dzięki możliwości personalizacji możesz umieścić na nim jego imię, specjalną wiadomość, a nawet ukochane zdjęcie. Nasz doświadczony zespół cukierników zadba o to, aby tort był nie tylko smaczny, ale również estetycznie wykonany. Jeśli nie masz konkretnych preferencji dotyczących dekoracji, tort zostanie przyozdobiony elegancko i klasycznie. Niezależnie od tego, jak będzie wyglądał, ten tort z personalizacją będzie doskonałym prezentem dla Twojego Taty, który na pewno go poruszy i umili mu ten wyjątkowy dzień.

*Wypiek na zdjęciu jest poglądowy. Preferencje dotyczące wykończenia tortu, możesz wpisać w instrukcjach specjalnych. Nasi cukiernicy zrobią co w ich mocy, aby wykonać go według Twojej wizji. 
W przypadku braku takiej możliwości tort zostanie wykonany w formie podstawowej - nadruk oraz wykończenie z białej bitej śmietany.
Nie ma lepszego sposobu na sprawienie tacie przyjemności, jak danie mu znać, że o nim pamiętamy. Szczególnie w tak ważnym dniu, jak Dzień Ojca, kiedy to wszyscy ojcowie obchodzą swoje święto. Nie zawsze możemy celebrować ten dzień we wspólnym towarzystwie, ale zawsze możemy uradować tatę słodkim upominkiem! Tort z waszym wspólnym zdjęciem będzie doskonałym pomysłem na prezent!

Wystarczy, że do zamówienia dołączysz grafikę z fotografią, a w instrukcjach wpiszesz jak wykończony tort sobie życzysz, a my zrobimy co w naszej mocy, by dotarł on w ręce Twojego Ojca na czas! Do tortu warto dołączyć także bukiet kwiatów, najlepiej tych przez mamę ulubionych!

Jeśli szukasz innych pomysłów na słodki prezent na Dzień Ojca, to u nas masz w czym wybierać! Makaroniki, babeczki czy torty wysyłkowe dostarczy prosto pod jej drzwi kurier. Koniecznie sprawdź co jeszcze mamy w ofercie!

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)