Tort Tiramisu BEZ CUKRU

Pokaż opis
Włoski, tradycyjny deser w wydaniu bez cukru. Delikatny krem z serka mascarpone z warstwą biszkoptu nasączonego mocnym espresso oraz rumem. Mocno kawowy smak przełamany galaretką malinową w pysznym bezcukrowym wydaniu. Całość została wykończona pyszną czekoladą z minimalistyczną dekoracją. Ciasto posiada obniżoną zawartość cukru, pomimo dużej ilości czekolady oraz śmietany. Tort został wykonany przez Mistrzów Cukiernictwa.

*produkt zawiera ksylitol i erytrol oraz cukry naturalnie występujące w owocach
*produkt zawiera alkohol

Bo kto powiedział, że pyszne, kultowe ciasto nie może być… fit? Z myślą o wszystkich, którzy ograniczają cukier i jednocześnie uwielbiają wypieki, przygotowaliśmy nową, równie pyszną propozycję. Tiramisu bez cukru to odpowiedź na obecne trendy, udowadniająca tym samym, że ciasto pozbawione cukru może być kremowe i intensywne w smaku. Połączenie serka mascarpone, kawy i kwaskowatej maliny jest tak niezwykłe i intensywne, że nie potrzebowaliśmy dodawać do niego kolejnej porcji cukru.
Zamów więc fit-tiramisu, jeśli chcesz bez wyrzutów sumienia sięgnąć po kolejny… i kolejny kawałek ulubionego, włoskiego deseru. Gwarantujemy eksplozję smaku bez rosnącej cyfry na wadze!

Realizujemy bezpieczne dostawy. Torty wypiekane i pakowane są z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa, zasad higieny oraz przestrzegając zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia. Nasi pracownicy posiadają książeczki sanepidowskie, pracownia jest sterylna, pracujemy w jednorazowych maskach i rękawiczkach.

Wypieki doręczane przez wyspecjalizowaną firmę kurierską to świetne rozwiązanie - wystarczy złożyć zamówienie, aby wysłać komuś lub sobie pyszne ciasto. Wypieki przygotowywane są przez cukiernię współpracującą z E-torty, która dba o każdy szczegół realizacji: od bogatego wnętrza, przez najlepsze składniki, aż po dekorację.

Jeśli nie znasz jeszcze naszych nowych produktów wysyłkowych, to mamy dla Ciebie kilka informacji. Podobnie jak wszystkie świeże produkty, powinien być on odpowiednio przechowywany - najlepiej w zacienionym miejscu o temperaturze nie wyższej niż 22°C. Należy pamiętać też o jego dacie przydatności do spożycia - znajdziesz ją w pudełku. Zwyczajowo to 5 dni od daty produkcji/wysyłki.
Wybierz rozmiar:
Wesja de lux 199.90 zł
18cm/1,4kg/10os.

Razem:

199.90 zł
  • Czas i data doręczenia

    Dla upominków (doręczanych kurierem DHL) data dostawy wybierana na naszej stronie jest datą preferowaną, czyli niegwarantowaną. Przesyłki są wysyłane dzień przed wybranym przez Ciebie terminem, gdyż firmy kurierskie w 97% doręczają przesyłki na następny dzień roboczy. Pomimo naszych starań zdarza się jednak, iż z powodu błędu sortowania w firmie kurierskiej, nieobecności odbiorcy, niewskazania numeru telefonu odbiorcy lub innych zdarzeń losowych przesyłka ma nieznaczne opóźnienie i dociera na kolejny dzień roboczy. Jest to jednak wciąż regulaminowy czas gwarantowanej dostawy. Przy dostawie kurierem DHL określenie konkretnej godziny dostawy nie jest możliwe, ale po wysyłce Twojej paczki otrzymasz od nas link do jej śledzenia.

  • Łączenie produktów

    Celem jak najszybszej dostawy, upominki (doręczane kurierem DHL) doręczane są osobno. Razem doręczane są produkty realizowane przez lokalne cukiernie i kwiaciarnie.

  • Spersonalizowana wiadomość

    Do każdego produktu dołączamy bilecik. Treść podasz w danych dostawy.

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 19.90 zł

Dostawa kurierem