Tort Toffi

Pokaż opis
Wyjątkowy tort czekoladowo-toffi to marzenie każdego wielbiciela wyrazistych słodkości. To idealna propozycja zarówno na Dzień Ojca , jak i inne okazje, na przykład urodziny. Tort dekorowany jest karmelem, który dodatkowo podkreśla smak wypieku. Wyraź swoje uczucia i zamów tort dla bliskiej osoby – do domu lub pod dowolny adres!

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Ciemny, czekoladowy biszkopt z lekkim kremem oraz dodatkiem karmelu – słodycz, słodycz, słodycz! To jest tort dla osób, które bezkompromisowo uwielbiają słodkości i nigdy nie jest im dość. Taki tort z dostawą możesz zamówić specjalnie na Dzień Ojca, kiedy to najważniejsze są jego preferencja smakowe. Jesteśmy przekonani, że będzie zachwycony zarówno gestem, jak i samym wyborem tortu.

Czy wiesz już jaką okazję chcesz świętować z naszym tortem? Jedno jest pewne – zamawiając go z cukierni online , sprawisz dużo przyjemności sobie i bliskim. Możesz go zamówić na Dzień Ojca, urodziny, imieniny i wiele innych okazji. Możesz zamówić z dostawą gdzie chcesz – pod dowolny adres w Polsce. To proste: wybierasz tort na naszej stronie, zamawiasz… a my zajmujemy się resztą!

W e-tortach wyznajemy zasadę, że najważniejsze to żyć słodko i przyjemnie. Dlatego przygotowaliśmy słodki tort z karmelem, który możecie zamówić dla kogo tylko chcecie pod dowolny adres w kraju. Mieszkasz za granicą? Zamów dla swoich bliskich w kraju! To doskonały prezent na Dzień Ojca i nie tylko.
Wybierz rozmiar:
Mały 109.90 zł
1kg/8os.
Średni 157.90 zł
1,5kg/12os.
Duży 206.90 zł
2kg/16os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

157.90 zł