Tort torebka

Pokaż opis
Tort artystyczny w kształcie słynnej pikowanej torebki - doskonały podarunek dla każdej dziewczynki i kobiety! Niezwykły tort 3D udekorowany masą cukrową to zaskakujący wypiek, który można zamówić na urodziny i wiele innych okazji. Tort torebka to przede wszystkim świetny pomysł na zaskakujący prezent - możesz wybrać dowolny smak przełożenia, dopasowany do gustu obdarowywanej osoby.

Składając zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.
Wybierz smak: truskawka, malina, brzoskwinia, wiśnia, cytryna, czekolada, orzech, kawa, śmietanka.

*Wypiek na zdjęciu jest poglądowy. Preferencje dotyczące wykończenia tortu, możesz wpisać w instrukcjach specjalnych. Nasi cukiernicy zrobią co w ich mocy, aby wykonać go według Twojej wizji.
W przypadku braku takiej możliwości tort zostanie wykonany w formie podstawowej

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Korale, szminka i elementy poboczne są jedynie elementem dekoracyjnym zdjęcia i nie będą dołączone do tortu.
Tort Torebka to doskonały prezent dla każdej małej czy dużej kobiety. Kultowa pikowana torebka wieczorowa inspirowana Chanel to spełnienie marzeń – tym razem tych słodkich. Wybierz dowolny smak biszkoptu i przełożenia i złóż zamówienie, a my zajmiemy się jego realizacją wraz z dostawą pod dowolny adres w Polsce. Tort w kształcie torebki to świetny pomysł na prezent urodzinowy, który z pewnością wszystkich zaskoczy!

Wybierając tort urodzinowy warto sprawdzić ofertę tortów artystycznych. Te małe słodkie dzieła sztuki potrafią naprawdę zaskoczyć! Do najpopularniejszych należą tort w kształcie hamburgera oraz tort w kształcie porcji sushi. Wydaje się niemożliwe? Wszystko jest możliwe dzięki umiejętnościom naszych cukierników oraz plastycznej masie cukrowej, która potrafi przemienić się w co tylko dusza zapragnie.

Jeśli szukasz pysznych pomysłów na prezent, możesz wybrać z naszej oferty tortów z masy cukrowej lub tortów tradycyjnych. Jeśli jednak szukasz prezentu zindywidualizowanego, zdecyduj się na tort ze zdjęciem – dzięki technice nadruku na jadalnym opłatku, cukiernicy mogą nanieść na tort dowolne zdjęcie! Dzięki temu taki wypiek będzie doskonale dopasowany do adresata podarunku.
Wybierz rozmiar:
Mały 314.90 zł
2kg/12os.
Średni 395.90 zł
2,5kg/16os.
Duży 472.90 zł
3kg/20os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

395.90 zł