Tort truskawkowy

Pokaż opis
Lekki, jasny biszkopt, truskawkowa bita śmietana i kawałki truskawek w galaretce pokrywającej cały wypiek.

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Truskawki kocha praktycznie każdy. Nic więc dziwnego, że torty urodzinowe o tym właśnie smaku cieszą się tak ogromną popularnością. Soczyste, pachnące, kojarzące się z latem truskawki na pewno przypadną do gustu wielu osobom. Sprawdź naszą kategorię tortów truskawkowych!

Wilgotny biszkopt przekładany musem truskawkowym i oblany galaretką w tym samym smaku będzie znakomitym rozwiązaniem na urodziny osób w każdym wieku. Spodoba się zarówno maluchom, które zwykle przepadają za truskawkami, jak i dorosłym, którzy cenią owocowe smaki.

Ten przepyszny tort dostępny jest w kilku rozmiarach, dlatego każdy z łatwością wybierze coś dla siebie. Warto także zwrócić uwagę na dodatkowe opcje, takie jak choćby tort z dostawą do domu , co na pewno pozwoli na zaoszczędzenie czasu. Docenią to zabiegane mamy organizujące przyjęcia dla swoich pociech. Można zamówić również tort z dowozem do jakiegokolwiek innego miejsca, np. pracy. W ten sposób uda się zorganizować świetne przyjęcie-niespodziankę dla ulubionych znajomych z pracy. Na pewno taki pomysł przypadnie im do gustu. Sprawdź i zamów w naszej cukierni online.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)