Tort Wigilijny Wieczór

Pokaż opis
Idealnie gładko wykończony Tort Wigilijny Wieczór z czerwonym obramowaniem i elegancją dekoracją. Wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowych deserów! W tej roli najlepiej sprawdzi się okazjonalny tort na Boże Narodzenie.

Składając zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle sugestii cukiernika.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres, który kojarzy się nam głównie z rodzinną atmosferą i bogato zastawionym stołem pełnym doskonałych potraw. Każdy z nas ceni sobie ten czas odpoczynku i momentu oddechu i refleksji. Pośród barszczu z uszkami, zupy grzybowej, ryby czy innych dań stać będą oczywiście słodycze i wypieki! Niech one również swoim wyglądem oraz smakiem podkreślają magiczną atmosferę świąt!

Jedną z pysznych propozycji na wigilijny stół będzie właśnie ten wyjątkowy tort z cukierni online! Posiada on gładkie, czerwone obramowanie oraz wnętrze ze śmietany. Jego charakterystyczną cechą są kolorowe ozdoby przedstawiające świeczki i zielone liście. Ich kompozycja doskonale oddaje klimat świąt. Całość sprawia, że jest on nie tylko wyjątkowo pyszny, ale również prezentuje się wręcz bajkowo! Warto zajrzeć także do kategorii Wypieki na Boże Narodzenie oraz ciasta po godne polecenia słodkości, które równie chętnie zostaną zjedzone przy dźwiękach kolęd.

Przy zamówieniu zostaniesz poproszony o wybór bitej śmietany, która zostanie użyta do przygotowania wypieku. Wśród nich masz takie smaki jak: truskawkowy, brzoskwiniowy, wiśniowy, jagodowo-malinowy, migdałowy, orzechowy, kawowy, czekoladowy i tiramisu. Dla tych spośród Was, którzy jednak wolą krem proponujemy smaki: cytrynowy, czarnej porzeczki, orzechowy, kawowy, czekoladowy czy węgierski. Wybierz także rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny), który stanowić będzie delikatne serce tortu.

Przy składaniu zamówienia na tort z dostawą pamiętaj o możliwości wyboru dowozu do wybranej lokalizacji. Adres i miejsce dostawy nie będzie żadnym utrudnieniem, ponieważ jesteśmy w stanie dojechać na terenie całej Polski! Wystarczy jedynie wybrać tort i czekać na kuriera ze słodką przesyłką, którą otrzymasz prosto do swoich rąk. Zdarza się jednak, że nie ma nas na święta w domu. Nie zawsze dzieje się to z naszej winy, staramy się jednak wtedy podkreślić i zaznaczyć swoją obecność z rodziną – chociaż myślami. Wówczas, możesz do takiego tortu zamówić kartkę z życzeniami czy lukrowany napis, którym pozdrowisz swoich najbliższych!
Wybierz rozmiar:
Mały 314.90 zł
2kg/12os
Średni 395.90 zł
2,5kg/16os.
Duży 472.90 zł
3kg/18os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

395.90 zł