Tort wiśniowy

Pokaż opis
Idealne połaczenie składników: wiśnie, wiśniowa bita śmietana, puszysty, czekoladowy biszkopt plus czekoladowa posypka.

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Tort wiśniowy to połączenie intensywnego smaku wiśni z delikatną czekoladą. Dzięki temu jest to idealna propozycja dla wszystkich osób, które cenią sobie ciekawe i odświeżające smaki z odrobiną słodyczy.

W skład tego niezwykle pysznego tortu wchodzi delikatny biszkopt, bita śmietana, wiśnie i sporo dobrej, mlecznej czekolady. Są to więc smaki, które uwielbiamy praktycznie wszyscy. Nic dziwnego, że trudno oprzeć się propozycji skosztowania tego tortu.

Zamawiając ten tort z dostawą możemy mieć pewność, że będzie on nie tylko pyszny, ale również doskonale wyglądający. Właśnie dlatego wielu klientów wybiera te torty jako torty urodzinowe. Są one bowiem w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób i stać się doskonałym prezentem dla solenizanta. Zamówienia realizują nasze cukiernie partnerskie w całej Polsce.

Wybierając wiśniowy tort z dowozem możemy mieć pewność, że otrzymamy wypiek stworzony z najwyższej jakości produktów. Co więcej, torty jakie oferujemy są zawsze maksymalnie świeże. Jest to więc doskonały wybór w bardzo przystępnej cenie.
Dołącz coś więcej:
2.90 zł
9.90 zł
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.90 zł
9.90 zł

Razem:

119.90 zł