Tort wiśniowy

Pokaż opis
Idealne połaczenie składników: wiśnie, wiśniowa bita śmietana, puszysty, czekoladowy biszkopt oraz dekoracja z czekoladowego dripu.

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Tort wiśniowy to połączenie intensywnego smaku wiśni z delikatną czekoladą. Dzięki temu jest to idealna propozycja dla wszystkich osób, które cenią sobie ciekawe i odświeżające smaki z odrobiną słodyczy.

W skład tego niezwykle pysznego tortu wchodzi delikatny biszkopt, bita śmietana, wiśnie i sporo dobrej, mlecznej czekolady. Są to więc smaki, które uwielbiamy praktycznie wszyscy. Nic dziwnego, że trudno oprzeć się propozycji skosztowania tego tortu.

Zamawiając ten tort z dostawą możemy mieć pewność, że będzie on nie tylko pyszny, ale również doskonale wyglądający. Właśnie dlatego wielu klientów wybiera te torty jako torty urodzinowe. Są one bowiem w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób i stać się doskonałym prezentem dla solenizanta. Zamówienia realizują nasze cukiernie partnerskie w całej Polsce.

Wybierając wiśniowy tort z dowozem możemy mieć pewność, że otrzymamy wypiek stworzony z najwyższej jakości produktów. Co więcej, torty jakie oferujemy są zawsze maksymalnie świeże. Jest to więc doskonały wybór w bardzo przystępnej cenie.
Wybierz rozmiar:
Mały 109.90 zł
1kg/8os.
Średni 157.90 zł
1,5kg/12os.
Duży 206.90 zł
2kg/16os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

157.90 zł