Tort Wybór Cukiernika

Pokaż opis
Nie wiesz jaki tort wybrać? Wolisz zdać się na naszą rekomendację? Tort Wybór Cukiernika jest tym, czego szukasz! Decydując się na tę opcję, możesz spodziewać się pysznego tortu przygotowanego z wysokiej jakości składników. Smak i dekorację pozostawiasz jednak w rękach cukierników z naszych pracowni! Przygotuj się więc na pyszną niespodziankę! 

UWAGA! Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Tort zaprezentowany na zdjęciu jest jedynie produktem poglądowym.

Tort Wybór Cukiernika to opcja, która powstała z myślą o osobach, które o torcie wiedzą jedno - ma być pyszny! Jeśli więc nie masz zdecydowanych preferencji co do smaku czy dekoracji, możesz zdać się na rekomendację cukierników w naszych pracowniach. Wybór Cukiernika to doskonałe rozwiązanie także wtedy, gdy musisz podjąć szybką decyzję lub po prostu nie wiesz jaki smak tortu ucieszyłby obdarowaną osobę najbardziej.

Nasi cukiernicy włożą całe serce w przygotowanie tortu - nie tylko zadbają o doskonały smak i piękną dekorację, ale też wezmą pod uwagę sezonowość i wysoką jakość składników. Cała reszta pozostaje jednak w ich rękach. Tort z owocami czy z czekoladą? Z jakim kremem będzie? Czy w środku kryje się biszkopt, mus czy może jakaś chrupiąca warstwa? - na te pytania odpowiedź znajdziesz dopiero odbierając dostarczone zamówienie! Bez względu na to czy zamawiasz tort dla siebie, dla bliskiej ci osoby czy dla klienta biznesowego - z pewnością czeka Was słodkie zaskoczenie!

Jeśli jednak chcesz, by wypiek był w konkretnym smaku lub wolisz z góry wiedzieć jak będzie wyglądał, przejrzyj inne torty z naszej oferty - znajdziesz tam zarówno torty urodzinowe, jak i dedykowane wypieki na specjalne okazje jak na przykład torty na Dzień Matki czy na Dzień Babci i Dziadka.
Wybierz rozmiar:
Mały 136.90 zł
1kg/8os
Średni 199.90 zł
1,5kg/12os
Duży 262.90 zł
2kg/16os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

199.90 zł