Tort Xbox

Pokaż opis
Tort w masie cukrowej w kształcie pięknie odwzorowanej konsoli Xbox z padem.

Składając zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.
Wybierz smak: truskawka, malina, brzoskwinia, wiśnia, cytryna, czekolada, orzech, kawa, śmietanka.

*Wypiek na zdjęciu jest poglądowy. Preferencje dotyczące wykończenia tortu, możesz wpisać w instrukcjach specjalnych. Nasi cukiernicy zrobią co w ich mocy, aby wykonać go według Twojej wizji.
W przypadku braku takiej możliwości tort zostanie wykonany w formie podstawowej

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Znasz kogoś, kto jest prawdziwym maniakiem gier? Nie może obejść się bez ulubionej formy rozrywki? A przy okazji już niedługo są jego urodziny, imieniny czy inne święto? Na nietuzinkowy prezent możesz wybrać tort z dostawą z cukierni online w formie nowoczesnej konsoli Xbox! Wykonany z białej masy cukrowej z wiernie odwzorowanymi detalami oraz padem stanowić będzie nie tylko przepyszny deser, ale także ucztę dla oczu!

Każdy obdarowany gracz będzie zachwycony takim wypiekiem. Stworzony z myślą o solenizancie czy jubilacie prezent dostarczymy prosto pod wskazany przez Ciebie adres w całej Polsce. Możesz być więc pewny. że dojedzie do odbiorcy świeży i pyszny. Dzieje się tak dzięki współpracy z lokalnymi cukierniami w regionie, do których trafi Twoje zamówienie. Jeśli myślisz o bardziej klasycznych smakach i kształtach, możesz sprawdzić jakie wspaniałości przygotowaliśmy dla Ciebie w zakładce torty tradycyjne z kremem czy torty tradycyjne z bitą śmietaną. Znajdziesz tam każdemu znane smaki, które nadadzą się nie tylko na specjalne okazje, ale też na zwykłe, zwyczajne dni.

Przy zamawianiu zostaniesz poproszony o wybór smaku bitej śmietany. Wśród dostępnych smaków znajdziesz takie jak: truskawkowy, brzoskwiniowy, wiśniowy, malinowy, migdałowy, orzechowy, kawowy, czekoladowy i tiramisu. Duża różnorodność pozwoli na wybranie smaku, który zachwyci obdarowaną osobę! Jeśli obdarowywana osoba nie przepada za bitą śmietaną, możesz wybrać pyszny, lekki krem w jednym z kilku smaków: cytrynowym, czarnej porzeczki, orzechowym, kawowym, czekoladowym i węgierskim. Każdy znajdzie coś odpowiedniego i stworzy prawdziwie artystyczny tort!

Nie musisz się martwić dostawą – możesz wybrać opcję dowozu do wybranego miejsca. Dzięki temu będziesz mógł zająć się przygotowaniem przyjęcia niespodzianki, na którym podasz właśnie tę słodkość. Możesz także dołączyć do tortu kwiaty, świeczki, napis wykonany na torcie czy kartkę z osobistymi życzeniami. Można sobie tylko wyobrazić jaką radość to sprawi obdarowanej osobie. Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia!
Wybierz rozmiar:
Mały 472.90 zł
2kg/12os.
Średni 587.90 zł
2,5kg/16os.
Duży 703.90 zł
3kg/20os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

587.90 zł