Tort z galaretką

Pokaż opis
Puszysty, jasny biszkopt, lekka bita śmietana i owocowa galaretka z owocami sezonowymi.

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Zbliżają się urodziny najbliższej ci osoby i potrzebny jest ci tort z dostawą , zastanawiasz się nad ofertami różnych firm produkujących torty urodzinowe oraz tortami przyozdobionymi różnymi smakołykami i skomponowanymi z różnych delicji. Prosimy o poświęcenie chwili uwagi na ofertę cukierni internetowej e-torty.pl i jednego z jej znamienitych produktów – tortu z galaretką.

Owoce i galaretka są świetnymi dodatkami do ciast, czego dowodzi nasz produkt. Tort urodzinowy jest zwieńczony warstwą galaretki wewnątrz której owocowi smakosze znajdą dorodne truskawki lub inne owoce sezonowe. Sam tort jest zrobiony z biszkoptu oraz śmietany. Delikatny w smaku będzie ukoronowaniem każdego przyjęcia urodzinowego i trafi w nawet najwybredniejsze gusta. Tort z dowozem w rozmiarze średnim ma 22 centymetrów średnicy, waży około 1,5 kilograma i może być podzielony na 12 osób. Realizacją zajmie się jedna z naszych cukierni online . Ślinka cieknie na sam widok, co jest niczym w porównaniu z doznaniami w trakcie rozkoszowania się delikatnym ciastem biszkoptu i śmietaną z delikatną, owocową nutą.
Wybierz rozmiar:
Mały 122.90 zł
1kg/8os.
Średni 178.90 zł
1,5kg/12os.
Duży 235.90 zł
2kg/16os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

178.90 zł