Tort z kremem czekoladowym

Pokaż opis
Wyśmienite czekoladowe ciasto przełożone czekoladowym kremem, od góry posypane czekoladowymi płatkami. Czekolada, czekolada i jeszcze raz czekolada!

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Tort z czekoladowym kremem to idealna propozycja dla wszystkich miłośników słodkości. Ten rodzaj wypieku doskonale sprawdza się jako tort urodzinowy. Są one bowiem połączeniem klasycznego smaku z doskonałym wyglądem, które jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Tort ten składa się z czekoladowego ciasta oraz najwyższej jakości kremu o tym samym smaku. Całość stanowi więc intensywne połączenie uwielbianych przez nas smaków. Właśnie dlatego warto zamówić tort z dostawą. Tym bardziej, że jego cena jest niezwykle atrakcyjna.

Warto dodać, że czekoladowy tort z dostawą to gwarancja maksymalnej świeżości oraz najwyższej jakości składników, które zostały użyte do jego wykonania przez naszą sieć cukierni online. Dzięki temu tort ten jest naprawdę warty skosztowania.
Podsumowując tort z czekoladowym kremem to klasyczna propozycja, która zawsze doskonale się sprawdzi i sprawi, że rodzinne lub przyjacielskie spotkanie przy kawie będzie prawdziwą ucztą dla zmysłów. Nic więc dziwnego, że jest tak popularny.
Wybierz rozmiar:
Mały 122.90 zł
1kg/8os.
Średni 178.90 zł
1,5kg/12os.
Duży 235.90 zł
2kg/16os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

178.90 zł