Tort z logo firmy

Pokaż opis
Tort z nadrukowanym logo firmy, wykończony masą cukrową. Staranne wykończenie i indywidualnie wybrany smak sprawiają, że taki tort stanie się centrum uwagi na każdym spotkaniu firmowym. Napisz do nas, a my pomożemy Ci dopracować wszystkie szczegóły spersonalizowanego zamówienia. Dzięki temu Twój tort firmowy będzie idealny!

*Wypiek na zdjęciu jest poglądowy. Preferencje dotyczące wykończenia tortu (koloru masy cukrowej), możesz wpisać w instrukcjach specjalnych. Nasi cukiernicy zrobią co w ich mocy, aby wykonać go według Twojej wizji.
W przypadku braku takiej możliwości tort zostanie wykonany w formie podstawowej - nadruk oraz wykończenie z białej bitej śmietany.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.

Tort z logo firmy sprawdza się podczas wielu okazji. Możecie z nim świętować biznesowy sukces, złożyć życzenia współpracownikom, lub sprezentować swoim partnerom. Pyszny i elegancki – taki jest nasz tort wykończony masą cukrową, z nadrukiem na jadalnym opłatku. Teraz możesz mieć wymarzony tort dla firmy – wystarczy, że prześlesz nam wskazówki odnośnie personalizacji.

Jeśli szykujesz większą firmową imprezę, sprawdź, jakie jeszcze torty i ciasta przygotowaliśmy w ofercie! Wśród nich znajdziesz pyszne babeczki z możliwością personalizacji pod kątem firmy, ciasta, a także torty tradycyjne lub wykończone masą cukrową.

Skontaktuj się z nami – mamy przygotowane preferencyjne warunki dla dużych zamówień firmowych. Ponadto chętnie ustalimy wszystkie szczegóły odnośnie zamówienia i jego personalizacji dla Twojej firmy!
Wybierz rozmiar:
Mały 241.90 zł
1,5kg/8os.
Średni 319.90 zł
2kg/12os.
Duży 395.90 zł
2,5kg/16os.
Dołącz zdjęcie:
Wybierz:
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

319.90 zł