Tort z logo firmy

Pokaż opis
Tort z nadrukowanym logo firmy, wykończony masą cukrową. Staranne wykończenie i indywidualnie wybrany smak sprawiają, że taki tort stanie się centrum uwagi na każdym spotkaniu firmowym. Napisz do nas, a my pomożemy Ci dopracować wszystkie szczegóły spersonalizowanego zamówienia. Dzięki temu Twój tort firmowy będzie idealny!

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Tort z logo firmy sprawdza się podczas wielu okazji. Możecie z nim świętować biznesowy sukces, złożyć życzenia współpracownikom, lub sprezentować swoim partnerom. Pyszny i elegancki – taki jest nasz tort wykończony masą cukrową, z nadrukiem na jadalnym opłatku. Teraz możesz mieć wymarzony tort dla firmy – wystarczy, że prześlesz nam wskazówki odnośnie personalizacji.

Jeśli szykujesz większą firmową imprezę, sprawdź, jakie jeszcze torty i ciasta przygotowaliśmy w ofercie! Wśród nich znajdziesz pyszne babeczki z możliwością personalizacji pod kątem firmy, ciasta, a także torty tradycyjne lub wykończone masą cukrową.

Skontaktuj się z nami – mamy przygotowane preferencyjne warunki dla dużych zamówień firmowych. Ponadto chętnie ustalimy wszystkie szczegóły odnośnie zamówienia i jego personalizacji dla Twojej firmy!
Dołącz zdjęcie:
Dołącz coś więcej:
2.90 zł
9.90 zł
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.90 zł
9.90 zł

Razem:

235.90 zł