Tort z Waszym zdjęciem

Pokaż opis
Pyszny tort śmietankowy z nadrukiem na jadalnym opłatku. Świetny pomysł na prezent, który zachwyca wyglądem i smakiem. Tort z nadrukiem to nietypowy tort, który jest świetnym pomysłem na oryginalny prezent. Zamawiając go z dostawą, otrzymasz świeży wypiek od jednej z naszych lokalnych cukierni.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Doskonały tort z nadrukowanym zdjęciem – pyszny prezent dla każdego! Świetny pomysł na prezent dla zakochanych, ale nie tylko. Wybierz swoje ulubione zdjęcie, prześlij je nam, a my umieścimy je na jadalnym opłatku. Pyszna niespodzianka, która przyniesie dużo radości!

Tort z jadalnym nadrukiem na opłatku to świetny pomysł na prezent. Taki tradycyjny tort z nadrukiem może być niespodzianką na wiele okazji. Zaskocz swoją drugą połówkę i wybierz Wasze wspólne zdjęcie z wakacyjnego albumu lub ważnej dla Was okazji. Dzięki temu taki spersonalizowany tort będzie mógł uświetnić ważny dla Was dzień.

W ofercie mamy też torty na inne okazje, w tym torty urodzinowe, torty na imieniny, czy też torty na chrzest. Sprawdź naszą ofertę wypieków z dostawą na terenie całego kraju!
więcej
Dołącz zdjęcie:
Dołącz coś więcej:
2.90 zł
9.90 zł
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.90 zł
9.90 zł

Razem:

139.90 zł