Tort ze zdjęciem na Dzień Matki

Pokaż opis
Idealny prezent na Dzień Matki lub urodziny i imieniny! Zamów wspaniałą niespodziankę, która z pewnością wywoła uśmiech na twarzy Twojej Mamy. Tort z Waszym wspólnym zdjęciem, fotografią z młodości Mamy, a może najlepszym wspomnieniem? Zamów teraz z dostawą!

*Wypiek na zdjęciu jest poglądowy. Preferencje dotyczące wykończenia tortu, możesz wpisać w instrukcjach specjalnych. Nasi cukiernicy zrobią co w ich mocy, aby wykonać go według Twojej wizji. 
W przypadku braku takiej możliwości tort zostanie wykonany w formie podstawowej - nadruk oraz wykończenie z białej bitej śmietany.

Nie ma lepszego sposobu na sprawienie mamie przyjemności, jak danie jej znać, że o niej pamiętamy. Szczególnie w tak ważnym dniu, jak Dzień Matki, kiedy to wszystkie mamy obchodzą swoje święto. Nie zawsze możemy celebrować ten dzień we wspólnym towarzystwie, ale zawsze możemy uradować mamę słodkim upominkiem! Tort z waszym wspólnym zdjęciem będzie doskonałym pomysłem na prezent!

Wystarczy że do zamówienia dołączysz grafikę z fotografią, a w instrukcjach wpiszesz jak wykończony tort sobie życzysz, a my zrobimy co w naszej mocy, by dotarł on w ręce Twojej mamy na czas! Do tortu warto dołączyć także bukiet kwiatów, najlepiej tych przez mamę ulubionych!

Jeśli szukasz innych pomysłów na słodki prezent na Dzień Matki, to u nas masz w czym wybierać! Makaroniki, babeczki czy torty wysyłkowe dostarczy prosto pod jej drzwi kurier. Koniecznie sprawdź co jeszcze mamy w ofercie!
Wybierz rozmiar:
Mały 143.90 zł
18cm/1kg/8os
Średni 193.90 zł
22cm/1,5kg/12os
Duży 241.90 zł
26cm/2kg/16os.
Dołącz zdjęcie:
Wybierz:
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

193.90 zł