Tort ze zdjęciem Twoich Dziadków

Pokaż opis
Wspaniały prezent na Dzień Babci i Dziadka! Śmietankowy tort o wybranym przez Ciebie smaku ze zdjęciem Dziadków, Wnuków lub Dzieci! Dodaj zdjęcie i ciesz się, pysznym prezentem, który zachwyci każdego!

*Wypiek na zdjęciu jest poglądowy. Preferencje dotyczące wykończenia tortu, możesz wpisać w instrukcjach specjalnych. Nasi cukiernicy zrobią co w ich mocy, aby wykonać go według Twojej wizji. 
W przypadku braku takiej możliwości tort zostanie wykonany w formie podstawowej - nadruk oraz wykończenie z białej bitej śmietany.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.

Tort ze zdjęciem to wspaniały, personalizowany upominek, z którego na pewno ucieszą się Twoi dziadkowie. Możesz zdecydować się na grafikę z ich uśmiechniętymi wizerunkami lub zaskoczyć babcię i dziadka zdjęciem ich ukochanych wnuków.

Jeśli szukasz innych pomysłów na prezent na Dzień Babci i Dziadka, w naszej ofercie znajdziesz również inne dedykowane torty dla babci oraz dla dziadka, a także torty dla babci i dziadka z topperami, pyszne makaroniki oraz babeczki. Z pewnością trafisz tu na coś, co zachwyci Twoich dziadków!
Wybierz rozmiar:
Mały 143.90 zł
18cm/1kg/8os
Średni 193.90 zł
22cm/1,5kg/12os
Duży 241.90 zł
26cm/2kg/16os.
Dołącz zdjęcie:
Wybierz:
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

193.90 zł