cukiernia online poznań

Cukiernia online Poznań

 

Bestsellery z cukierni online w Poznaniu:


Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi cukierniami online w Poznaniu. Wykonujemy także cupcake, torty dla dzieci, rolady, babki, pierniczki, torty owocowe, torty czekoladowe, torty artystyczne, pączki, rogale, rolady makowe, placki, babeczki, torty z nadrukiem, mazurki czy serniki.


cukiernia online z dostawa do domu e-torty

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami na info@e-torty.pl
 

Poczytaj o innych naszych cukierniach online, lub o torty Warszawa, czy o tym, w jakich miastach dostarczamy nasze słodkości.

 

Wyjątkowe miejsca, wyjątkowe produkty

Miasto koziołków, pyr i gzika ma do zaoferowania znacznie więcej, niż przeciętny przyjezdny może sobie wyobrazić. Tradycyjny rogal świętomarciński na całe szczęście dostępny jest cały rok w certyfikowanych cukierniach, ale to nie jedyna słodka przyjemność w tym pięknym mieście nad Wartą.

Cukiernie (te sieciowe jak i pojedyncze) czają się tutaj na każdym kroku, niezależnie od tego, czy jesteś na terenie Starego Miasta, Grunwaldu czy w okolicach Ławicy. Słowem: wszędzie. Nierzadko połączone z kawiarnianym kącikiem, dają możliwość odpoczynku w pędzącym mieście przy słodkim menu. Drożdżówki (bądź po tutejszemu – szneki z glancem), desery typu krem sułtański w salaterkach z poprzedniej epoki, ale też ciasteczka, babeczki, muffinki, cupcake’i, torty, ciasta i rolady – czego tylko dusza zapragnie!

A co najważniejsze – te wspaniale rozwijające się cukiernie są naszymi partnerami i pomagają realizować Twoje życzenia, doręczając prezenty Twoim bliskim i kochanym. Wybrana pora dnia czy dzień tygodnia (poza niedzielą) nie grają roli – szybki i rzetelny kurier doręczy tortową przesyłkę w każdy zakątek stolicy Wielkopolski. Chcesz zamówić najlepszy Tort w Poznaniu? To idealny sklep dla Ciebie.

Zaintrygowana i głodna informacji? Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem (+48) 22 42 000 42, odpowiemy na każde pytanie!