Two hearts - one cake

Show description
A St Valentine's day cake with a lovely pink cream decoration. A perfect gift for your perfect soulmate.

You can choose from variety of different flavors. While placing you order you will see the "special instructions" box. Please, fill in the flavour of your choosing.
There are two sponge-cake flavours: classic, light cake or dark, cocoa cake. You can also choose if you prefer whipped cream or buttercream.
Whipped cream flavours: strawberry, peach, cherry, almond, raspberry, nut, coffee and chocolate.
Buttercream flavours: lemon, black currant, coffee and chocolate.
Please notice that if you don't provide this piece of information, our confectioner will prepare the cake with filling of his or her choice.
 
Weight of this product may slightly differ from the one in the description.
The final product may slightly differ from the one shown in the picture.
Walentynki to święto, podczas którego w sposób szczególny okazujemy miłość bliskim osobom. Dzień ten uświęcić należy w wyjątkowy, nieszablonowy sposób, który zapamiętamy na długo i który podkreśli wagę naszego uczucia.

Tradycyjnie pary wręczają sobie w Walentynki wybrane od serca drobiazgi i spędzają czas w sposób, który oboje lubią. Dzień ten uświetni w wyjątkowy sposób tort z dostawą, który możesz u nas zamówić! Tort Dwa serca stworzony z myślą o tym dniu na pewno doda uroku i czaru całej atmosferze i sprawi, że będzie ona naprawdę niezwykła.

Wykonany jest z najwyższej jakości składników, udekorowany kremowymi różami i wykwintną masą cukierniczą będzie ucztą nie tylko dla ciała, ale też dla ducha. Każda kobieta będzie zachwycona zmysłowością i subtelnością tego wypieku. Możesz także zatroszczyć się o Kwiaty, które zostaną dostarczone Twojej wybrance. To będą na pewno wyjątkowe i niepowtarzalne Walentynki! Można też pomyśleć o innym torcie i na przykład wybrać go z kategorii Torty Artystyczne. Niezwykłe kształty czy fantastyczne smaki doskonale sprawdzą się nie tylko na okazję dnia świętego Walentego.

Przy zamówieniu tortu pamiętaj o możliwości dostawy do dowolnego, wskazanego przez Ciebie miejsca. Lokalna cukiernia znajdująca się najbliżej adresu nadawcy wykona ten wypiek i przetransportuje go do wybranego miejsca. Dzięki temu Twój tort będzie na pewno świeży i wyjątkowo pyszny, a Ty nie będziesz musiał się niczym martwić. Wystarczy poświęcić tylko kilka chwil na naszej stronie zamiast tracić go w kuchni czy w kolejce w cukierni. U nas będzie to szybkie, wygodne i precyzyjne. Pamiętaj by zapytać o składniki użyte do produkcji tortu – możesz uniknąć w ten sposób obecności alergenów, które mogłyby zepsuć całą uroczystość.

Wyjątkowa okazja zasługuje na wyjątkowe elementy. Waszą obecność, chwilę wytchnienia dla siebie, czułe słowa i… trochę słodyczy! Taki wypiek zdecydowanie spodoba się każdemu smakoszowi i zostanie spałaszowany z radością. Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia!
Additional accessories:
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
2.90 zł
9.90 zł
7.90 zł
9.90 zł

Sum:

169.90 zł
  • Place and time of delivery

    We will deliver your order on chosen date and time! You can set delivery details in your shopping cart.

  • Personalized message

    A message card is attached to every product. You can enter its content in step: delivery data.