Two hearts - one cake

Show description
Baking for your important woman with a rich, pink cream decoration pleases the eye and the palate! It will break the thickest ice, sweeten the most difficult day. Two hearts - one cake! PLEASE NOTE: the cardboard hearts were used as a decorative element during the photo session. They are not part of the cake. When placing your order you will see the field "special instructions". To create a cake according to your preferences please choose the type of sponge cake (dark or light) and the filling. Choose your flavour: strawberry, raspberry, peach, cherry, lemon, chocolate, walnut, coffee, cream. *The cake in the photo is for reference only. You can enter your cake finishing preferences in the special instructions. Our confectioners will do their best to make it according to your vision. In case this is not possible the cake will be made in its basic form. The final product may slightly differ from the one presented in the photo. The weight of the cake may slightly differ from the weights given below.
Walentynki to święto, podczas którego w sposób szczególny okazujemy miłość bliskim osobom. Dzień ten uświęcić należy w wyjątkowy, nieszablonowy sposób, który zapamiętamy na długo i który podkreśli wagę naszego uczucia.

Tradycyjnie pary wręczają sobie w Walentynki wybrane od serca drobiazgi i spędzają czas w sposób, który oboje lubią. Dzień ten uświetni w wyjątkowy sposób tort z dostawą, który możesz u nas zamówić! Tort Dwa serca stworzony z myślą o tym dniu na pewno doda uroku i czaru całej atmosferze i sprawi, że będzie ona naprawdę niezwykła.

Wykonany jest z najwyższej jakości składników, udekorowany kremowymi różami i wykwintną masą cukierniczą będzie ucztą nie tylko dla ciała, ale też dla ducha. Każda kobieta będzie zachwycona zmysłowością i subtelnością tego wypieku. Możesz także zatroszczyć się o Kwiaty, które zostaną dostarczone Twojej wybrance. To będą na pewno wyjątkowe i niepowtarzalne Walentynki! Można też pomyśleć o innym torcie i na przykład wybrać go z kategorii Torty Artystyczne. Niezwykłe kształty czy fantastyczne smaki doskonale sprawdzą się nie tylko na okazję dnia świętego Walentego.

Przy zamówieniu tortu pamiętaj o możliwości dostawy do dowolnego, wskazanego przez Ciebie miejsca. Lokalna cukiernia znajdująca się najbliżej adresu nadawcy wykona ten wypiek i przetransportuje go do wybranego miejsca. Dzięki temu Twój tort będzie na pewno świeży i wyjątkowo pyszny, a Ty nie będziesz musiał się niczym martwić. Wystarczy poświęcić tylko kilka chwil na naszej stronie zamiast tracić go w kuchni czy w kolejce w cukierni. U nas będzie to szybkie, wygodne i precyzyjne. Pamiętaj by zapytać o składniki użyte do produkcji tortu – możesz uniknąć w ten sposób obecności alergenów, które mogłyby zepsuć całą uroczystość.

Wyjątkowa okazja zasługuje na wyjątkowe elementy. Waszą obecność, chwilę wytchnienia dla siebie, czułe słowa i… trochę słodyczy! Taki wypiek zdecydowanie spodoba się każdemu smakoszowi i zostanie spałaszowany z radością. Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia!
Choose size:
Small 209.90 zł
1,5kg/8per
Medium 277.90 zł
2kg/12os.
Big 343.90 zł
2,5kg/16per
Additional accessories:
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
3.90 zł
10.90 zł
8.90 zł
10.90 zł

Sum:

277.90 zł
  • Place and time of delivery

    We will deliver your order on chosen date and time! You can set delivery details in your shopping cart.

  • Personalized message

    A message card is attached to every product. You can enter its content in step: delivery data.