Warming "Bouquet"

Show description
Bouquet in warm colors will warm the heart of even the most customer in a rainy day! Bouquet, which consists of lilies, roses, carnations and gerberas arranged by our local florist. To share with your wishes, add personalized card message. Bouquet price does not include the vase.
Idealna kompozycja kwiatowa na jesienne albo zimowe wieczory. Lilie, róże, goździki i gerbery w słonecznych, ciepłych kolorach to gwarancja poprawy nawet najbardziej zepsutego brzydką pogodą nastroju. Z tego powodu bukiet jest idealny dla podarowania bliskiej osobie bez okazji - nadaje się dla Mamy, Żony, Siostry, Koleżanki z pracy czy Babci. Każda kobieta uciszy się z tego uroczego, kolorowego, ciepłego bukietu!

Kwiaty użyte do stworzenia tej kompozycji nie są przechowywane w chłodni i nie są też nadmiernie nawożone. W praktyce oznacza to, że kwiaty będą długo stały w wazonie w pięknej, zdrowej kondycji. Nie trzeba trzymać ich w chłodzie oraz dolewać odżywek do wody - kompozycja nie powinna uwiędnąć. Możesz wybrać spośród trzech rozmiarów bukietu - mały, średni i duży. Różnią się ilością użytych kwiatów i okazałością przybrania, jednak do wszystkich trzech rodzajów używane są rośliny najwyższej jakości.

Kwiaty z dostawą to świetne rozwiązanie sytuacji, w której nie możemy osobiście stawić się u swoich bliskich, by życzyć im wszystkiego najlepszego. Okazji tego typu może być wiele - urodziny, imieniny, Dzień Matki, Dzień Babci, rocznica ślubu rodziców... Niestety nie zawsze mamy możliwość wziąć wolne w pracy czy przyjechać z zagranicy, jeśli mieszkamy poza granicami kraju. Dlatego możemy chociaż trochę przywołać uśmiech na twarz naszej bliskiej osoby i wysłać kwiaty z dostawą!

Do wybranego przez nas bukietu można dołączyć personalizowany bilecik z życzeniami albo kartkę okolicznościową. Można też dołączyć wino czy szampana, bombonierkę z wysokiej jakości czekoladkami, czy pluszowego misia z serduszkiem w łapkach. Można też skorzystać z reszty naszej oferty i dołączyć tort z dostawą. Do bukietu rozgrzewającego pasuje tort kajmakowy czy, dla równowagi, babeczki z kremem. Najczęściej wybierany jest też tort bezowy, który jest lekki i jednocześnie, dzięki kremowi mascarpone w środku, delikatny i przepyszny. Pamiętaj, że w okresie zimowym cukiernik prawdopodobnie użyje mrożonych owoców, ale efekt będzie prawdopodobnie równie spektakularny!
Choose size:
Small 169.00 zł
Small
Medium 219.00 zł
As shown
Big 279.00 zł
Large
Additional accessories:
3.00 zł
99.90 zł
12.90 zł
69.90 zł
65.90 zł

Sum:

219.00 zł
  • Place and time of delivery

    We will deliver your order on chosen date and time! You can set delivery details in your shopping cart.

  • Personalized message

    A message card is attached to every product. You can enter its content in step: delivery data.