Wianek Na Boże Narodzenie

Pokaż opis
Przepiękny zielono – czerwony wianek ze świeczką zadowoli nawet najbardziej wybredne gusta! Gałązki w różnych odcieniach zieleni, jarzębina oraz dekoracyjne szyszki i bombki nadają wiankowi niepowtarzalny charakter.  Aranżacja ułożona będzie przez lokalną kwiaciarnię. Można do niej dołożyć bilecik ze świątecznymi życzeniami.

Bożonarodzeniowy wianek to nieodłączny element świątecznej dekoracji w domu i w pracy. Nic dziwnego, że tak wiele osób zamawia nasz wianek dla siebie, dla swoich bliskich i do biura - w końcu grudzień to czas, kiedy chcemy umilać sobie nastrój na wszystkie możliwe sposoby i powoli wprowadzać wigilijny klimat do wszystkich wnętrz. Nasz Wianek na Boże Narodzenie jest przygotowany ze świeżych zielonych gałązek, których zapach będzie uzupełniać piękny wygląd kompozycji i sprawią, że każdy pokój i dom od razu nabierze wyjątkowego charakteru. Zapach igliwia jest na stałe związany w naszych wyobrażeniach właśnie z Bożym Narodzeniem i grudniem, a jego zapach i wygląd od razu poprawiają nastrój i przynoszą spokój.

Czerwień jarzębiny oraz dekoracji jest również nieodłącznym elementem dekoracji bożonarodzeniowych. Kolor czerwony nie tylko rozgrzewa, ale też kojarzy nam się ze strojem Gwiazdora, który w Wigilię obdarowuje prezentami wszystkich, nie tylko najmłodszych. Nasze kwiaciarnie dbają o to, aby każdy świąteczny wianek był naprawdę wyjątkowy pod względem wykonania i indywidualnej dekoracji, do której należą także szyszki i bombki. Nasz dekoracyjny wianek to świetny pomysł na prezent, który możesz zamówić z dostawą do kogo tylko zapragniesz. Jeśli chcesz przynieść radość komuś w nadchodzące, przedświąteczne dni, wybierz nasz wianek z dostawą prosto od lokalnej kwiaciarni.

Oprócz dekoracji świątecznych i kwiatów znajdziesz w naszym sklepie także wiele wypieków bożonarodzeniowych, które mogą pojawić się na Twoim wigilijnym stole. Piękny Tort Piernikowy, tradycyjne ciasta, czy też dekorowane babeczki - wszystkie te przysmaki przygotowują nasze cukiernie i doręczają na wybrany przez Ciebie adres w podanym dniu. Możesz też wysłać nasze wypieki na prezent - to doskonały sposób, aby zaskoczyć kogoś bliskiego w tym świątecznym czasie!

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)