Wybór Florysty - dla Niego

Pokaż opis
Nie masz pewności, jaki bukiet wybrać? Zaufaj doświadczonej kwiaciarni! Przygotuje ona dla Ciebie piękny bukiet w tonacji niebiesko-fioletowo-ciemnoróżowej, składający się ze świeżych kwiatów sezonowych! Do bukietu możesz dołączyć bilecik z życzeniami.

UWAGA - zaprezentowane zdjęcie bukietu, jest zdjęciem przykładowym. Finalny produkt może różnić się od zaprezentowanego.

Każdy zasługuje na piękne kwiaty. W końcu to one symbolizują wiele uczuć i emocji, którymi nie zawsze możemy się podzielić. Z myślą o tym powstał męski bukiet kwiatów, który bazuje na niebiesko-fioletowej tonacji i sezonowych okazach, które urzekają świeżością i pięknym aromatem. Bukiet powstał z myślą o wszystkich szefach, braciach i ojcach, którzy obchodząc swoje imieniny i urodziny, zasługując w tym dniu na przepiękną, oryginalną i wyjątkową wiązankę. Nasza propozycja cudownie skomponuje się z zarówno słodkimi wypiekami, jak i maskotką czy koszem owoców. Tak stworzony duet z pewnością zaskoczy niejednego jubilata! Jeśli więc nie wiesz, jaki bukiet na zamówienie wybrać – zaufaj kreatywnej inicjatywie doświadczonych florystów!
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
99.90 zł
12.90 zł
59.90 zł
49.90 zł

Razem:

149.00 zł