Wybór Florysty - Letni

Pokaż opis
Jesienne pozdrowienia zaklęte w pięknym bukiecie? To możliwe! Zaufaj naszym lokalnym kwiaciarniom, floryści przygotują przepiękny bukiet, składający się ze świeżych, mieszanych i sezonowych kwiatów. Całość będzie utrzymana w letnich kolorach, a kwiatom będą towarzyszyć zielone dodatki. Do bukietu możesz dołączyć bilecik z życzeniami.
UWAGA - zaprezentowane zdjęcie bukietu, jest zdjęciem przykładowym. Finalny produkt może różnić się od zaprezentowanego.

Letnie kwiaty zasługują na uznanie! Ich delikatne, drobne płatki, cudowny zapach i słoneczne odcienie przepięknie komponują się w zarówno niewielkich, jak i masywnych bukietach. Te wstawić można do wazonu lub bezpośrednio wręczyć ukochanej osobie – Przyjaciółce, Kuzynce, Mamie i Ciotce. Doświadczony florysta, na podstawie dostępnych, sezonowych kwiatów, stworzy przepiękną, wyjątkową wiązankę, która swoimi kolorami przywoła radość letnich miesięcy. Tak stworzony bukiet z letnich kwiatów zamówić możesz na dowolny adres – wyrażając swoje uczucia i wsparcia bez względu na odległość. Nie zapomnij dobrać do niego słodkiego wypieku i kartki okolicznościowej, na której złożysz najserdeczniejsze życzenia.
 
Wybierz rozmiar:
Mały 119.00 zł
Mały
Średni 149.00 zł
Średni
Duży 189.00 zł
Duży
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
13.90 zł
73.90 zł
69.90 zł

Razem:

149.00 zł