Zamioculcas

Pokaż opis
Piękna, zielona roślina doniczkowa to podarunek, który uświetni każde wydarzenie. Bez względu czy będzie podarunkiem firmowym, gratulacyjnym czy urodzinowym, z pewnością dzięki niemu każde pomieszczenie zyska elegancki charakter. Zostanie on przygotowany przez lokalną kwiaciarnię. Na Twoje życzenie możemy do przesyłki dodać bilecik z życzeniami lub pozdrowieniami. 
 
Zamiokulkas to jedna z tych roślin, które nie wymagają zbyt wiele uwagi - właśnie dlatego będą idealnym prezentem, nawet dla osób które nie mają czasu na czasochłonną pielęgnację. Kwiaty z dostawą kojarzą się przede wszystkim z kwiatami ciętymi, jednak w naszym sklepie znajdziesz także rośliny doniczkowe, które będą podarunkiem na znacznie dłużej. Będą przypominać o wyjątkowej okazji i życzeniach, a przecież zależy nam właśnie na tym, aby dobre uczucia pozostały z odbiorcą jak najdłużej. Możesz zamówić Zamiokulkas dokąd tylko zechcesz - nasze kwiaciarnie doręczą prezent dokąd tylko zechcesz, w całej Polsce. 

Kwiaty to tradycyjny podarunek na przeróżne okazje, jak chociażby urodziny czy gratulacje. Możesz je wysłać komuś bliskiemu z rodziny albo znajomym - każdy z pewnością ucieszy się z pięknego bukiety lub zielonej rośliny doniczkowej. Zamiokulkas jest kwiatem mało wymagającym i bardzo odpornym - dlatego nie ryzykujesz z takim prezentem, nawet jeśli nie wiesz, jakie ktoś ma umiejętności w pielęgnacji roślin. Pochodzi z suchych terenów w Afryce, gdzie często spotyka się z niedostatkiem wody i nadmiarem słońca. Jego grube i mięsiste liście pięknie się prezentują przez cały rok i będą wspaniałą ozdobą salonu, sypialni, czy gabinetu. 

Nasze kwiaty możesz zamówić z dostawą na terenie całej Polski - współpracujemy z siecią kwiaciarni w całym kraju. Dzięki temu możesz zaskoczyć kogoś z rodziny lub znajomych, którzy mieszkają nawet setki kilometrów od Ciebie! Jeśli chcesz ich zaskoczyć czymś więcej, zamów jeden z naszych pysznych tortów i ciast, które przygotowywane są przez miejscowe cukiernie partnerskie. W naszej cukierni online znajdziesz pyszne torty tradycyjne i artystyczne, które będa fantastycznym prezentem na różne okazje! Możesz je zamówić w jednej przesyłce razem z Zamiokulkasem, dzięki czemu będzie to naprawdę świetny i niezapomniany prezent. 
Wybierz rozmiar:
Mały 109.00 zł
Mały
Średni 129.00 zł
Jak na zdjęciu
Duży 159.00 zł
Duży
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
13.90 zł
73.90 zł
69.90 zł

Razem:

129.00 zł