Zestaw 6 świątecznych cupcakes

Pokaż opis
Zestaw składa się z 6 cupcakes w trzech różnych smakach - czekoladowy muffinek z równie czekoladowym ganache i sosem wiśniowym, muffin pomarańczowy z ganache z mlecznej czekolady, mango i marakui oraz orzechowy muffinek skrywający gęsty, karmelowy środek. Każdy pyszny, każdy wyjątkowy!
W tym apetycznym zestawie znajdziecie aż trzy rodzaje wypieków. Pierwszym z nich jest niesamowicie czekoladowy muffin udekorowany czapeczką z kremu z czekolady i śmietanki oraz czekoladowymi kuleczkami. Całość wieńczy pipetka z wiśniowym sosem, który możecie wcisnąć do środka, lub polać nim wierzch babeczki. Drugi cupcake składa się z jasnego muffina pachnącego pomarańczą, wykończonego rozetką z kremu pełnego czekolady, mango oraz marakui, którego wierzch posypany jest delikatnymi chrupkami. Trzeci muffinek, choć z wierzchu może wydawać się niepozorny, posiada naprawdę bogate wnętrze! Ciasto z orzechów laskowych kryje w sobie bowiem solidną porcję solonego karmelu o nieco płynnej konsystencji.

Każda z babeczek ma unikalny smak, który rozpływa się w ustach i podbija serca. Choć w pudełku jest ich kilka, to znikają z niego błyskawicznie!

Realizujemy bezpieczne dostawy. Torty wypiekane i pakowane są z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa, zasad higieny oraz przestrzegając zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia. Nasi pracownicy posiadają książeczki sanepidowskie, pracownia jest sterylna, pracujemy w jednorazowych maskach i rękawiczkach.

Wypieki doręczane przez wyspecjalizowaną firmę kurierską to świetne rozwiązanie - wystarczy złożyć zamówienie, aby wysłać komuś lub sobie pyszne ciasto. Wypieki przygotowywane są przez cukiernię współpracującą z E-torty, która dba o każdy szczegół realizacji: od bogatego wnętrza, przez najlepsze składniki, aż po dekorację.

Jeśli nie znasz jeszcze naszych nowych produktów wysyłkowych, to mamy dla Ciebie kilka informacji. Podobnie jak wszystkie świeże produkty, powinien być on odpowiednio przechowywany - najlepiej w zacienionym miejscu o temperaturze nie wyższej niż 22°C. Należy pamiętać też o jego dacie przydatności do spożycia - znajdziesz ją w pudełku. Zwyczajowo to 5 dni od daty produkcji/wysyłki.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)

  • Czas i data doręczenia

    Dla upominków (doręczanych kurierem DHL) data dostawy wybierana na naszej stronie jest datą preferowaną, czyli niegwarantowaną. Przesyłki są wysyłane dzień przed wybranym przez Ciebie terminem, gdyż firmy kurierskie w 97% doręczają przesyłki na następny dzień roboczy. Pomimo naszych starań zdarza się jednak, iż z powodu błędu sortowania w firmie kurierskiej, nieobecności odbiorcy, niewskazania numeru telefonu odbiorcy lub innych zdarzeń losowych przesyłka ma nieznaczne opóźnienie i dociera na kolejny dzień roboczy. Jest to jednak wciąż regulaminowy czas gwarantowanej dostawy. Przy dostawie kurierem DHL określenie konkretnej godziny dostawy nie jest możliwe, ale po wysyłce Twojej paczki otrzymasz od nas link do jej śledzenia.

  • Łączenie produktów

    Celem jak najszybszej dostawy, upominki (doręczane kurierem DHL) doręczane są osobno. Razem doręczane są produkty realizowane przez lokalne cukiernie i kwiaciarnie.

  • Spersonalizowana wiadomość

    Do każdego produktu dołączamy bilecik. Treść podasz w danych dostawy.

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 19.90 zł

Dostawa kurierem