Zestaw słodkości Radosny Dzień

Pokaż opis

Zestaw słodkości „Radosne chwile” możesz zamówić na dowolną okazję – sprawdzi się idealnie zarówno podczas małych rodzinnych uroczystości, jak i spotkaniu w gronie najbliższych przyjaciół. Tort leśny – nasz bestseller – z pewnością podbije podniebienia wszystkich Twoich gości, a sernik z wiśniami i waniliowe babeczki znikną ze stołu w mgnieniu oka!

W skład zestawu wchodzą:

Tort leśny (18cm/1kg/8os.)

Sernik z wiśniami (1kg/8os.)

Muffinki waniliowe (12 sztuk)

Dodatki takie jak napis i świeczki zostaną załączone do tortu.

Kupując w zestawie otrzymujesz lepszą cenę, niż kupując każdy produkt z osobna!

Tort leśny to jeden z najpopularniejszych tortów – jasny biszkopt przełożony bitą śmietaną z owocami leśnymi i polany warstwą delikatnej czekolady. Jest doskonały na takie okazje jak urodziny i imieniny , ale także na mniej uroczyste dni. Jest to tort tradycyjny, klasyczny i z pewnością będzie smakować każdemu.

Nasz delikatny, okrągły sernik z wiśniami jest kolejnym przebojem wśród naszych wypieków. Wiele osób zamawia go na przeróżne okazje, także w ramach podziękowań bądź gratulacji . My uważamy, że dzięki dodatkowi wiśni doskonale będzie współgrać z tortem leśnym. Serniki uwielbiają wszyscy, więc ten z pewnością zachwyci.

Babeczki , a w zasadzie muffinki waniliowe , są pysznym drobnym poczęstunkiem. Uwielbiają je przede wszystkim dzieci, ale nie tylko – dorośli także chętnie po nie sięgają! Waniliowe muffiny są bardzo uniwersalne i będą świetnym uzupełnieniem na stole dla pozostałych słodkości.

Wierzymy, że chwile spędzone z rodziną i przyjaciółmi nie powinny być poprzedzone ciężką pracą w kuchni. Dlatego przygotowaliśmy ten zestaw, który możesz zamówić do dowolnego miejsca w Polsce, aby cieszyć się pysznymi smakami w gronie najbliższych.

cena:292.90 zł
Dołącz coś więcej:
10.90 zł
3.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

292.90 zł