Zestaw słodkości Wyjątkowe Momenty

Pokaż opis

„Wyjątkowe Momenty” to zestaw na specjalne okazje. Jeśli planujesz ugościć większą ilość osób, bądź też zależy Ci na naprawdę wyjątkowej oprawie ważnego wydarzenia, ten pakiet jest idealny. Króluje tutaj duży tort wiśniowy z piękną dekoracją i czekoladowym biszkoptem. Dodatkowo dobraliśmy klasyczny sernik z dodatkiem owocowej frużeliny, która współgra z jego aksamitnym wnętrzem. Do zestawu należą także dwie doskonałe rolady, czekoladowa i truskawkowa , a także zestaw 12 muffinek czekoladowych z dekoracją.

W skład zestawu wchodzą:

Tort Szwarwaldzki (24cm/2kg/16os.)

Sernik z frużeliną (1,5kg/12os.)

Rolada czekoladowa (0,5kg/4os.)

Rolada truskawkowa (0,5kg/4os.)

Muffiny czekoladowe (12 sztuk)

Dodatki takie jak napis i świeczki zostaną załączone do tortu.

Kupując w zestawie otrzymujesz lepszą cenę, niż kupując każdy produkt z osobna!

Tort wiśniowy to król słodkości. Łączy czekoladową słodycz z wiśniami i bitą śmietaną – całość jest doskonale zrównoważona w smaku. Nasi cukiernicy dbają, aby torty wiśniowe były zawsze pięknie udekorowane owocami i wiórkami czekoladowymi. To sprawia, że goście podziwiają nie tylko smak, ale i wygląd wypieku. Uroczysty charakter tortu wiśniowego sprawia, iż doskonale sprawdzi się przy odświętnym stole.

Nasz okrągły sernik z frużeliną jest nie mniej okazały od tortu. To delikatne ciasto jest uwielbiane w całej Polsce i trudno się dziwić – sernik jest ciastem niezwykle puszystym i smacznym. Nasza propozycja jest dodatkowo udekorowana delikatną frużeliną owocową. Taki wypiek jest ozdobą stołu i wspaniałym poczęstunkiem dla gości. Nasze lokalne cukiernie dbają, aby ciasta docierały do Was zawsze świeże i pięknie wyglądające.

Poza sernikiem w zestawie znajdują się także dwie rolady. Pierwsza z nich, czekoladowa, wypełniona jest puszystą bitą śmietaną i jest klasykiem wśród ciast. Druga, truskawkowa, zawiera bitą śmietaną z musem truskawkowym, który jest niezwykle delikatny i puszysty. Obie rolady mają całą rzeszę fanów, głównie ze względu na swoją uniwersalność, jak i oczywiście doskonały smak.

Uzupełnieniem dla wymienionych wypieków jest zestaw 20 muffinek czekoladowych z owocową dekoracją. Owoce i dekoracja różnią się w zależności od pory roku, jednak zazwyczaj zdobione są wisienkami pasującymi do tortu. Dzięki temu cały zestaw prezentuje się jako spójna całość smakowa i wizualna.

Zestaw słodkości „Wyjątkowe Momenty” pozwoli Ci obchodzić specjalne okazje bez zamartwiania się o poczęstunek dla gości. Wychodzimy z założenia, że Wasz czas jest najcenniejszy i powinniście go spędzić z najbliższymi, zamiast przygotowywać wypieki cały dzień. Wybrane słodkości mają uroczysty charakter i z pewnością zachwycą Ciebie i Twoich najbliższych.

cena:445.50 zł
Dołącz coś więcej:
9.99 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
9.99 zł
2.99 zł
7.99 zł
9.99 zł

Razem:

445.50 zł