Bukiet Kocham

Pokaż opis

Powiedz „kocham” kwiatami!

Gdy słowa to za mało, warto sięgnąć po kwiaty… Bukiet składający się z czerwonych róż  będzie najpiękniejszą deklaracją Twoich uczuć.  Dołącz do niego bilecik z prywatną dedykacją, żeby jeszcze pełniej przekazać to, co czujesz. Cena bukietu nie obejmuje wazonu.

Zdarzają się w życiu chwile, kiedy słowa więzną w gardle. Są też takie momenty, kiedy to co chcemy powiedzieć wydaje się strasznie błahe i trudne do wypowiedzenia. Może też dana okazja zasługuje na inne, bardziej niezwykłe uczczenie? Warto wówczas sięgnąć po przepiękne, świeże bukiety kwiatowe, przygotowane właśnie z myślą o takich sytuacjach. Oto bukiet „Kocham Cię” – idealna forma wyrażenia najbardziej gorących uczuć i emocji, które w nas tkwią!

Czerwone róże od wieków uważane są za symbol najczystszej, gorącej i nieskrywanej miłości. Bliska osoba, która otrzyma taki podarunek na pewno z wzruszeniem przyjmie deklarację, którą w ten sposób chcesz przekazać. Estetyki całości kompozycji dodają świeże, zielone dodatki, które doskonale harmonizują z kwitnącymi kwiatami róży. Walentynki, Dzień Kobiet czy Urodziny – ta wiązanka niesie ze sobą prawdziwą magię uczuć! Możesz także skorzystać z kategorii Walentynki – umieściliśmy tam wiele propozycji specjalnie na tę okazję. Proponujemy także sekcję Torty Artystyczne, z bogatą ofertą prawdziwych cukierniczych arcydzieł.

Może jest powód, dla którego nie będziesz w stanie pojawić się i osobiście wręczyć tej kompozycji najbliższej osobie. Nie zawsze takie momenty zależą od nas, jednak walczymy wówczas by w takiej chwili być obok ukochanej chociaż myślami. Może dołączysz w takim razie wyjątkowe życzenia w formie bileciku do tego bukietu? Zamawiając na naszej stronie masz możliwość dołączenia takiego dodatku, w którym podzielisz się swoimi myślami.

Korzystając z naszej strony zadbamy o to, by bukiet został dostarczony dokładnie do wskazanego przez Ciebie miejsca. Niezależnie od odległości dowieziemy go na terenie całej Polski. Nie musisz martwić się też o świeżość kwiatów. Współpraca z lokalnymi kwiaciarniami pozwala nam zagwarantować, by zamówiony przez Ciebie bukiet był kwitnący i aromatyczny w chwili doręczenia. Zaplanuj wyjątkową niespodziankę, zaczekaj na kuriera i wówczas, podczas romantycznej i wzruszającej chwili wręcz ten bukiet najbliższej osobie. Zapewniamy Cię, będzie to przyjęte ze wzruszeniem i ogromną radością!
Wybierz rozmiar:
Mały 119.00 zł
Mały
Średni 159.00 zł
Jak na zdjęciu
Duży 199.00 zł
Duży
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
104.90 zł
13.90 zł
73.90 zł
69.90 zł

Razem:

159.00 zł