Jeżeli szukasz sposobu na to, jak wyrazić swoją wdzięczność dla klientów, pracowników lub partnerów biznesowych, słodka przesyłka sprawdzi się w tej roli znakomicie. Oferujemy Twojej firmie wszystko to, czego potrzebujesz - indywidualne podejście, spersonalizowaną ofertę oraz preferencyjne warunki. Zawsze też wystawiamy fakturę VAT, dlatego przy składaniu zamówienia prosimy pamiętać o podaniu numeru NIP.

Feature 1

Indywidualna oferta

Powiedz tylko, czego potrzebujesz, a my całkowicie dostosujemy zamówienie do Twoich potrzeb.

Feature 1

Realizujemy każde zamówienie

Gwarantujemy profesjonalne torty z napisem, logo firmy lub logotypem w masie cukrowej.

Feature 1

Zamówienia grupowe

Zapewniamy dostawę słodkości jednocześnie nawet do kilkudziesięciu lokalizacji w całej Polsce.

NASZE NAJNOWSZE REALIZACJE

Z powodzeniem dostarczamy muffinki, rogale świętomarcińskie, pączki, torty z nadrukiem, babeczki z kremem, torty w masie cukrowej, mazurki oraz tarty.

DOPASUJ OFERTĘ DLA FIRM DO SWOICH POTRZEB!

Smak, piękne wykonanie oraz doręczanie nawet do kilkudziesięciu lokalizacji w jednym terminie to nasza specjalność! Gwarantujemy profesjonalne torty z napisem, logo firmy czy logotypy w masie cukrowej. Tylko u nas oferta dla firm to wymierne korzyści! Zapewniamy:

indywidualne podejście
Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę w zależności od wielkości oraz rodzaju zamówienia, dodatkowo oferujemy preferencyjne warunki specjalnie dla małych oraz dużych firm.

spersonalizowane podziękowania
Do każdego zamówienia jest możliwość dołączenia bileciku z życzeniami, podpisem lub logo firmy. Ponadto do naszych tortów możesz także zamówić bukiet kwiatów lub butelkę wina.

produkty na zamówienie
Oryginalne projekty wykonywane są na życzenie klienta przez naszych najlepszych cukierników. Podejmujemy każde wyzwanie, a wyjątkowe realizacje zachwycają nie tylko podniebienia, ale i oczy. Przyślij nam zatem swój projekt, chętnie wykonamy go dla Ciebie.

dostawa jednocześnie w wielu lokalizacjach
Dzięki współpracy z lokalnymi cukierniami doręczamy nasze ciasta i torty do każdego miejsca w Polsce bez względu na lokalizację i odległość od większego miasta.

Feature 1

Nasze torty sprawdzą się doskonale w każdej sytuacji!

Niezależnie od okoliczności czy rodzaju przyjęcia tort to zawsze wspaniały, a czasem wręcz nieodzowny element uroczystości. Ucieszy wszystkich smakoszy słodkości, jest miłym gestem i potrafi sprawić dużo radości. Polecamy nasze torty:

 • podczas obchodzenia urodzin szefa czy całej firmy
 • podczas świętowania osiągniętych celów
 • jako podziękowania dla partnerów
 • jako upominki dla klientów biznesowych
 • jako gratulacje dla pracowników.

Feature 1

Zależy Ci na czasie? Złóż zamówienie bez zbędnych formalności!

Czas to pieniądz, a Tobie przydałyby się dodatkowe godziny na wszystkie obowiązki? Nie przejmuj się i zleć nam przygotowanie listy wysyłkowej dla Twoich klientów. Skontaktuj się z nami lub napisz wiadomość, a odpowiemy najszybciej jak to możliwe ze szczegółami spersonalizowane oferty. Maksimum oszczędności czasowej zyskasz w trzech prostych krokach:

Feature 1

Złóż zamówienie z odroczonym terminem płatności!

Jeśli zależy Ci na zapłaceniu za swoje zamówienie w późniejszym czasie, to nic prostszego. Po pozytywnej weryfikacji (analizujemy m.in. KRS Twojej firmy, domenę firmową, oczekujemy kontaktu z adresu firmowego, mile widziane są wcześniejsze zamówienia) wystawimy fakturę po jego realizacji, czyli po dniu dostawy, na której jest 7-dniowy lub 14-dniowy termin płatności. Celem sprawdzenia, czy także Twoja firma może skorzystać z odroczonego terminu płatności skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Feature 1

Planujesz większe zakupy? Wybierz zamówienie zbiorcze "SweetPack"!

Gdy zbliża się wyjątkowa okazja w życiu firmy lub czas świąteczny, a Twoja firma chce podziękować inwestorom lub najważniejszym klientom, zadzwoń do nas. Przygotujemy dla Ciebie słodką paczkę, w której znajdą się wybrane przez Ciebie produkty z dodatkowymi materiałami – a te możesz do nas wysłać kurierem lub wydrukujemy je dla Ciebie w profesjonalnej drukarni. Przekonaj się sam, jakie to proste:

 • złóż zapytanie ofertowe na adres info@e-torty.pl
 • korzystaj z promocji i rabatów
 • oferujemy Ci spersonalizowaną ofertę - do zamówionych produktów cukierniczych dołączymy Twoje produkty, sample, foldery
 • ostateczna wycena Twojego zamówienia zależy od jego wielkości oraz warunków doręczenia
 • odroczony termin płatności - nawet do 14 dni
 • masz dostęp do historii swoich zamówień, terminarza oraz książki adresowej
 • zapewnimy Ci wsparcie dedykowanego Opiekuna

Dodatkowe informacje

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli tylko masz jakieś pytania bądź wątpliwości skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową, odpowiadamy także na wszystkie zapytania na naszych portalach społecznościowych. Udostępniamy również FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na podstawowe pytania.