Bezpieczne dostawy

Czasami lepiej zostać w domu - dlatego aby zapewnić Państwu najwyższe standardy realizacji zamówień wprowadziliśmy dodatkowe procedury:

dostawa tortów przez internet

- nasze wypieki są przygotowywane z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa, zasad higieny oraz przestrzegając zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia,

- proponujemy dostawy bezdotykowe. Podczas dostawy nasi kurierzy mają możliwość pozostawienia przesyłki pod drzwiami, jeśli odbiorca wyrazi taką wolę,

- do odwołania zaprzestajemy korzystania z pisemnych potwierdzeń doręczenia,

- nie doręczamy przesyłek do szpitali.


Na bieżąco monitorujemy komunikaty instytucji sanitarnych oraz władz i wprowadzamy wszystkie zalecenia. O wszelkich zmianach w zasadach lub realizacjach staramy się informować Państwa tak szybko jak to możliwe. Robimy co w naszej mocy, aby aktualna sytuacja nie wpłynęła w zasadniczy sposób na poziom obsługi oraz realizację zamówień. Wdrażamy szereg działań przeciwko rozprzestrzenianiu się wirusa w myśl zasady ograniczenia przemieszczania się klientów.

Zachęcamy Państwa do przestrzegania zaleceń i procedur służb, oraz do możliwego pozostania w domach do czasu zakończenia się zagrożenia epidemiologicznego.

Zapewne macie już odpowiednie zapasy makaronu i środków czystości, nie można jednak zapominać o rzeczach które sprawią że dzień w domu będzie po prostu słodszy.

W tym szczególnym czasie zachęcamy do zamówienia wypieków nie tylko dla Bliskich, ale również dla siebie. Bez względu na to czy okazją są urodziny, imieniny czy zwykła sobotnia kawa - zamów tort z dostawą pod same drzwi. Każdy dzień jest dobry na coś słodkiego!


Dodatkowe informacje

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli tylko masz jakieś pytania bądź wątpliwości skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową, odpowiadamy także na wszystkie zapytania na naszych portalach społecznościowych.