O nas

W e-tortach naszym celem jest zaspokojenie głodu na słodkości w całej Polsce. Wyznajemy zasadę, że przyjemności powinny być dostępne na wyciągnięcie ręki – dlatego wprowadziliśmy usługę dostawy tortów oraz innych wypieków prosto do domu lub do firmy. Naszym priorytetem jest zadowolenie każdej obdarowanej osoby, zarówno pod względem smaku i wyglądu słodkiej przesyłki, jak i zgotowanej niespodzianki.

Już od kilku lat możecie u nas zamawiać torty i ciasta z najlepszych cukierni w kraju bez wychodzenia z domu. Wystarczy kilka kliknięć aby złożyć zamówienie – to takie proste! Nasze słodkie przesyłki dotrą wszędzie gdzie chcesz – do rodziny mieszkającej wiele kilometrów od Ciebie, do firmy, a także pod Twój własny adres! Za pośrednictwem naszej strony możesz wybierać z ogromnej oferty tortów tradycyjnych i artystycznych, a także przeróżnych ciast i zestawów okazjonalnych.

Chcesz obdarować kogoś jego ulubioną słodkością z okazji urodzin albo imienin? A może szukasz pomysłu na prezent z okazji nadchodzącej rocznicy lub święta? Mamy ofertę przygotowaną specjalnie na wszystkie okazje, które są dla Ciebie tak ważne. Nie musisz już stać przy piekarniku, aby móc cieszyć się pysznym i świeżym ciastem. Nasze lokalne cukiernie mogą upiec je za Ciebie i dostarczyć dokładnie tam, gdzie chcesz. I to nawet w 24h!

W ofercie znajdziesz wypieki o wielu smakach, rozmiarach i kształtach. Mamy zarówno intensywnie czekoladowe torty dla wielbicieli wyrazistej słodyczy, jak i lekkie owocowe ciasta z bitą śmietaną dla fanów subtelniejszych deserów. Realizujemy także zamówienia na torty artystyczne z dekoracją z masy cukrowej, a nawet torty z nadrukowanym zdjęciem! Podejmujemy się każdego wyzwania, więc jeśli masz pomysł na wypiek, którego w naszej ofercie nie ma – napisz lub zadzwoń do nas z zapytaniem.

Jednak wypieki to nie wszystko – mamy także specjalne dodatki okazjonalne. Możesz zamówić dodatkowo bilecik lub kartkę z życzeniami, specjalny napis na torcie, oraz świeczki. Warto je zamówić zwłaszcza wtedy, gdy słodkość ma być prezentem urodzinowym bądź imieninowym. Poza tym w naszej ofercie znajdziesz także piękne bukiety kwiatów z dostawą, które możesz zamówić razem z tortem. Taki podarunek z pewnością ucieszy obdarowaną osobę podwójnie!

Nie musisz się martwić o jakość i świeżość zamawianych produktów. Współpracujemy z cukierniami i kwiaciarniami w całej Polsce, dzięki czemu wypieki i kwiaty dotrą do Ciebie z najbliższej możliwej lokalizacji. Zależy nam na jakości, dlatego pracujemy tylko z najlepszymi cukiernikami specjalizującymi się w wypiekach tradycyjnych i artystycznych. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość zawsze stała na pierwszym miejscu, a nasze wypieki zachwycały smakiem i wyglądem. Jesteśmy największą cukiernią online, która realizuje tysiące zamówień w całej Polsce. Cały czas się rozwijamy – dla Ciebie, Twoich najbliższych, a także ważnych okazji biznesowych. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zamów nasze torty z dostawą. W końcu jesteśmy po to, aby żyło się słodko!

Tutaj zamówisz najlepsze: ...zawsze w konkurencyjnych cenach!

Zamawiaj torty online z dostawą w całej Polsce!