Tort z nadrukiem

Pokaż opis
Tort z nadrukiem według przesłanego załącznika wykonywany na jadalnym opłatku.

Składając zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle sugestii cukiernika.

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
W jakich sytuacjach decydujemy się zamówić tort z dostawą? Wbrew pozorom częściej niż można by przypuszczać. Ten genialnie prosty i bardzo wygodny sposób na uświetnienie każdej uroczystości zdobywa coraz większe rzesze zwolenników.

Urodziny najmłodszych to wyjątkowe okazje, do których przykładamy szczególną uwagę. Chcemy spełnić marzenie dziecka o ulubionym bohaterze na torcie, tylko jak to zrobić, gdy nie mamy zdolności kulinarno - artystycznych? Tak się składa, że jesteśmy firmą specjalizującą się w wypiekach dla dzieci. Torty tradycyjne z wydrukiem bajkowej postaci na opłatku jadalnym, w kształtach postaci z kreskówek, a także z figurkami z masy cukrowej na pewno spotkają się z uznaniem najbardziej wymagających małych jubilatów.

Przyjęcie niespodzianka - jak utrzymać w tajemnicy przed bliską osobą chęć urządzenia imprezy, gdy mamy zamiar spędzić pół dnia w kuchni na pieczeniu ciasta? Od razu wszystko się wyda, lepiej zamówić tort z dostawą od naszych cukierni , który pojawi się w odpowiednim momencie u naszych drzwi.

Uroczystość w firmie - gdy chcemy uczcić jubileusz firmy, imieniny szefa, czy koleżanki Ani, zamówmy pyszny i efektowny tort. Nie musimy sobie zawracać głowy transportem, nie musimy się kłopotać brakiem lodówki w biurze, po prostu w umówionym momencie odbieramy przesyłkę i pozostaje nam tylko świętować. Komunia, chrzciny, wesele, imieniny, rocznice, jubileusze lub zwyczajna ochota na niezwykły smakołyk - te wszystkie okazje to doskonały pretekst do zamówienia tortów z dostawą.
Dołącz zdjęcie:
Dołącz coś więcej:
2.90 zł
9.90 zł
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.90 zł
9.90 zł

Razem:

145.90 zł