Tort z nadrukiem

Pokaż opis
Tort z nadrukiem według przesłanego załącznika wykonywany na jadalnym opłatku.

*Wypiek na zdjęciu jest poglądowy. Preferencje dotyczące wykończenia tortu, możesz wpisać w instrukcjach specjalnych. Nasi cukiernicy zrobią co w ich mocy, aby wykonać go według Twojej wizji. 
W przypadku braku takiej możliwości tort zostanie wykonany w formie podstawowej - nadruk oraz wykończenie z białej bitej śmietany.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
W jakich sytuacjach decydujemy się zamówić tort z dostawą? Wbrew pozorom częściej niż można by przypuszczać. Ten genialnie prosty i bardzo wygodny sposób na uświetnienie każdej uroczystości zdobywa coraz większe rzesze zwolenników.

Urodziny najmłodszych to wyjątkowe okazje, do których przykładamy szczególną uwagę. Chcemy spełnić marzenie dziecka o ulubionym bohaterze na torcie, tylko jak to zrobić, gdy nie mamy zdolności kulinarno - artystycznych? Tak się składa, że jesteśmy firmą specjalizującą się w wypiekach dla dzieci. Torty tradycyjne z wydrukiem bajkowej postaci na opłatku jadalnym, w kształtach postaci z kreskówek, a także z figurkami z masy cukrowej na pewno spotkają się z uznaniem najbardziej wymagających małych jubilatów.

Przyjęcie niespodzianka - jak utrzymać w tajemnicy przed bliską osobą chęć urządzenia imprezy, gdy mamy zamiar spędzić pół dnia w kuchni na pieczeniu ciasta? Od razu wszystko się wyda, lepiej zamówić tort z dostawą od naszych cukierni , który pojawi się w odpowiednim momencie u naszych drzwi.

Uroczystość w firmie - gdy chcemy uczcić jubileusz firmy, imieniny szefa, czy koleżanki Ani, zamówmy pyszny i efektowny tort. Nie musimy sobie zawracać głowy transportem, nie musimy się kłopotać brakiem lodówki w biurze, po prostu w umówionym momencie odbieramy przesyłkę i pozostaje nam tylko świętować. Komunia, chrzciny, wesele, imieniny, rocznice, jubileusze lub zwyczajna ochota na niezwykły smakołyk - te wszystkie okazje to doskonały pretekst do zamówienia tortów z dostawą.
Wybierz rozmiar:
Mały 143.90 zł
1kg/8os.
Średni 193.90 zł
1,5kg/12os.
Duży 241.90 zł
2kg/16os.
Dołącz zdjęcie:
Wybierz:
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

193.90 zł